Biorezonans BIOPLASM NLS analizator stanu zdrowia. 

3 800 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania03/09/2020

Nowy 2021 r. 10.

Zdrowie w twoich rękach.

BIOPLASM jest wyznacznikiem jakości w tej grupie urządzeń

Najważniejsze sa parametry ,wszyscy myślicie że im droższe urządzenie tym lepsze, nie zawsze tak jest !!! Cena nie jest wyznacznikiem jakości !!!

Certyfikat CE

Szkolenie

Darmowy program i aktualizacje 2021,10,

Język Polski

Dwa lata gwarancji od dnia zakupu.

Pomoc w obsłudze urządzenia

Szkolenie

Wsparcie techniczne

Certyfikat

Pomoc w suplementacji

Ten sam model pod inną nazwą sprzedawany jest za 28 tyś zł.

To jest jakis 3D-6D-8D-9D-15D-21D-27D czy inny podobny imitujący to urządzenie


Najlepsze parametry i największa baza danych spośród wszystkich urządzeń na rynku.

Bez pośredników i hurtowni .

Diagnostyka-Leczenie-Dobór leków-Wybijanie patogenów, programowanie leków to tylko niektóre z funkcji urządzenia.

Bioplasm jest najlepszy spośród urządzeń do diagnostyki NLS.OBERON,VOLLA. MAROTEL - to, to samo urządzenie co BIOPLASM inne PODOBNE TEGO TYPU URZĄDZENIA NA RYNKU DZIAŁAJĄ NA TEJ SAMEJ ZASADZIE A CZĘSTO PRACUJĄ NA TYM SAMYM PROGRAMIE I BAZIE DANYCH.!!!

Analiza Stanu Zdrowia,dobór leków.Infekcja narządów i systemów - WIRUSY, BAKTERIE, GRZYBY, PIERWOTNIAKI, ROBAKI pasożytujące zakażenia, itp (gronkowce i paciorkowce, lamblii, Trichomonas, Chlamydia, BORELLA,osocze mocznik, i wiele innych.

KOMPLEKSOWA Analiza wszystkich układów i narządów w organizmie ludzkim;

Metale ciężkie Układu sercowo-naczyniowego Przewód pokarmowy System układu moczowo-płciowego Układ mięśniowo-szkieletowy System oskrzeli-płucna Układ wydzielania wewnętrznego Aparaty słuchowe i wzrokowe / narządy Układ nerwowy Analiza biochemiczna krwi bez zakłóceń

Jakościowa ocena poziomu hormonów przysadki, nadnerczy, tarczycy, trzustki,Diagnoza Alergii Badania medyczne,

Indywidualny dobór leków,

Analizy porównawcze wyników,

Diagnoza chromosomalnych Analizy laboratoryjne (morfologia krwi, parametry biochemiczne, hormony, pierwiastki śladowe)

Tolerancje pokarmowe,

Poziom toksyn w organiżmie,

Wskazywanie poziomów energetycznych itp


Nie musisz kupować drogich urządzeń do badania AURY i czakr dzisiaj dzięki BIOPLASM-NLS masz przejrzysty dostęp do niedawno niedostępnej informacji. Przejrzysty i kolorowy podgląd aury.Nie musisz wydawać dodatkowych pieniędzy na urządzenia do badania aury.

BIOPLASM -NLS zapewnia odpowiedzi bez użycia promieniowania.

Warunki leczonych Bio rezonansowej terapii:PASOŻYTY, Metale ciężkie,Alergie ADHD ostre choroby Oskrzelowa Choroby autoimmunologiczne Choroby zwyrodnieniowe organiczne Choroby reumatyczne Artropatia Zaburzeń ginekologicznych, takich jak:- Bolesne miesiączki- Zaburzenia równowagi hormonalnej- Prenatalne Leczenie Powikłania po szczepionek Upojenie i toksyczny Stres Bóle głowy i migreny Zaburzenia grzybicze i pasożytnicze Wszystkie rodzaje bólu Nerwowe Urazy sportowe Choroby metaboliczne Leczenie przed i pooperacyjne Wtórne zaburzenia wirusowe Zaburzenia urologiczne

BIOPLASM -NLS mogą być wykorzystane przez każdego, kto jest zainteresowany szybko i skutecznie badanie stanu zdrowia swoich pacjentów, klientów, przyjaciół, rodziny lub pracowników.

Nie musisz być lekarzem aby diagnozować i leczyć choroby,Biorezonans który wykorzystuje urządzenie BIOPLASM-NLS zapewnia szybkie i skuteczne w 95% diagnozowanie ale to nie wszystko podpowie Ci które z tysięcy leków ziołowych,mineralnych,homeopatycznych i wielu innych podać ale i podpowie które jest z nich zadziała najlepiej.

UWAGA Cena nie jest wyznacznikiem jakości w tej grupie urządzeń !!!

Dostępny METATRON Hunter-4025 w wersji Professional

BIOPHILIA 4D,

QUANTUM różne modele

ZAPPER RIFE

Osłonki na słuchawki.

SŁUCHAWKI DO URZĄDZEŃ HUNTER, BIOPLASM, NLS, BIOPHILIA dla dzieci i dorosłych.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Strzegom