Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Woda utleniona 3% bez konserwantów, do odkażania z Gdynia, zobacz zdjęcie
Woda utleniona 3% bez konserwantów, do odkażania
1 zł
Woda utleniona , w buteleczce nowej z plombą, bez konserwantów, jak powszechnie używa się w handlu, ze stężonej wody utlenionej 30%, dowolne ilosci, i stężenia, opakowania po uprzedzeniu,

Borelioza to pandemia XXI wieku !!!!!

30 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

BORELIOZA To nie jest rzadka choroba to jest pandemia XXI wieku, nie daj sobie wmówić, że to modna choroba, on może dotyczyć każdego z nas.

Niniejsza płyta zawiera wszystkie niezbędne informacje odnośnie boreliozy . Jesli u Ciebie lub też u kogoś z Twoich bliskich zdiagnozowano boreliozę - chorobę z Lyme, niniejsza płyta stanowić będzie źródło informacji, które pozwolą Ci wyznaczyć drogę po zdrowie. Jeśli jesteś rodzicem, współmałżonkiem, opiekunem osoby chorej, niniesza płyta pozwoli Ci lepiej zrozumieć mechanizm działania procesów chorobotwórczych.

Ania (Zobacz więcej ogłoszeń) Użytkownik od 05-2018