Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Odpowiedzialny w średnim wieku szuka pracy dodatkowej/ dorywczej.
Odpowiedzialny mężczyzna w średnim wieku pilnie szuka pracy dodatkowej/ dorywczej lub sezonowej, najlepiej w godzinach popołudniowo-wieczornych, z wypłacanymi tygodniówkami.
Szukam dorywczej pracy
Witam, Podejmę się dorywczej pracy we Wrocławiu, takiej jak: WYNOSZENIE GRUZU, WNOSZENIE LUB WYNOSZENIE MEBLI, KANAP ITP. KOPANIE DZIAŁEK lub inne propozycje pracy... od zaraz, również w weekendy !
SZUKAM PRACY DORYWCZEJ od lipca
WitamPoszukuję pracy dodatkowej/dorywczej od lipca, głównie w godzinach 17:00 - 21:00, w co drugi dzień.Doświadczenie w:- call center- sprzedaż- windykacja- obsługa klienta
Szukam pracy w: Handel E-commerce Sprzedaż internetowa E-sklep WROCŁAW z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Szukam pracy w: Handel E-commerce Sprzedaż internetowa E-sklep WROCŁAW
Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem.Poszukuję pracy związanej z handlem internetowym - wystawianiem produktów na portalach sprzedażowych. Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, w godzinach "biurowych".Umiejętności i doświadczenie:- praca z Photoshopem (obróbka zdjęć, tworzenie prostej grafiki itp.)- wykonywanie fotografii produktowej- tworzenie opisów produktów z elementami informacyjn ...
SZUKAM PRACY DODATKOWEJ
Szukam pracy dorywczej 2-3 x w tygodniu w godzinach popołudniowych lub wieczornych. Okolice Muchoboru Wielkiego. Mam doświadczenie jako pracownik biurowy oraz pracownik działu sprzedaży. Mogę wprowadzać faktury, pomagać w księgowaniu, ogarnąć archiwum i pocztę. Praca w sklepie internetowym także nie jest mi obca. Mogę się zająć również sprzątaniem. Każdą propozycję chętnie rozpatrzę:-)
Piłne szukam pracy
Piłne szukam pracy dorywczej w nocy . Facet 30 lat Numer telefonu +48733544596
Chętnie podejmę się pracy
Witam, Poszukuje pracy, najlepiej na umowę zlecenie, żadna praca mi nie straszna, rozpatrzę każdą propozycję. O MNIE Mam 23 lata, skończyłam technikum gastronomiczne na kierunku : technik żywienia i organizacji usług gastronomicznych, posiadam książeczkę sanepidowską. Jestem miła i otwarta, uśmiechnięta  Lubię dzieci, praca fizyczna mi nie straszna, niestety nie posiadam prawa jazdy. I ...
Więcej ogłoszeń

Szukamy pracy dorywczej

Dodaj takie ogłoszenie!
Trzech męzczyzn w wieku 56 45 36 lat szukamy pracy dorywczej płatnej za dniòwke po wykonaniu pracy. Chętnie sprzedaz truskawek sprzatanie pomieszczen biur magazynòw pomoc w zieleni miejeskiej i podobnych czynnosci otwarci na propozycje w dniach od soboty do piatku opròcz srody. Tel 695915958 lub 601936620.