Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

SZUKAM FAJNEGO ZAJĘCIA

Dodaj takie ogłoszenie!

Witam serdecznie:-)


Mam 45 lat.

Wykształcenie wyższe ekonomiczne.

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac oraz pozyskiwania dofinansowania z PFRON. Posiadam ponad 7 letnie doświadczenie w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem ludzi różnych grup zawodowych.

Piastowałam stanowiska wyższego szczebla, dyrektorskie i kierownicze.

Pełnię funkcje społeczno-obywatelskie.

Odbyłam wiele szkoleń, kursów i warsztatów z obszarów: kadr i płac, nowoczesnego zarządzania zasobami ludzkimi, komunikacji w procesach personalnych, współpracy zespołowej, organizacji czasu pracy, podejmowania decyzji, j. angielskiego i wielu innych.

Jestem osobą sumienną, odpowiedzialną, rzetelną, otwartą, lubiącą się uczyć, komunikatywną, kreatywną, ambitną, samodzielną.

W pracy wykorzystuję swoją wiedzę, zdobyte doświadczenie oraz wrodzone umiejętności nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z innymi.

Bardzo dobrze obsługuje komputer, Internet i pocztę elektroniczną.

Posiadam prawo jazdy kat. B.

Znam język angielski w stopniu podstawowym.

Szukam pracy lub zajęcia.

Forma zatrudnienia, nawiązania współpracy jest dla mnie dowolna.

Mogę przenieść się do innego miasta czy kraju.

Interesuje mnie obszar zdrowego odżywiania, medycyna niekonwencjonalna, zielarstwo-fitoterapia, apiterapia, psychologia.


Prowadzę zdrowy, aktywny tryb życia z przesłaniem "200 lat w zdrowiu, szczęściu i dobrobycie" czego Tobie również życzę. Od kilku lat jeżdżę na rowerze. To czym karmię swój organizm jest ściśle dobierane pod względem jakości, czystości oraz przyswajalności. Wybieram żywność świeżą, nieprzetworzoną i ekologiczną. Samodzielnie przygotowuję swoje posiłki każdego dnia, tak aby odżywiały wszystkie moje komórki, dawały siłę i energię oraz pozytywne myślenie. Samodzielnie przygotowuję preparaty i kosmetyki z naturalnych świeżych komponentów. Cały czas zgłębiam wiedzę w zakresie funkcjonowania i regenerowania się ludzkiego organizmu, zielarstwa, psychologii, naturalnych metod leczenia i medycyny ludowej.

Chciałabym uzyskać uprawnienia w zawodzie naturoterapeuty, co bardzo mnie pasjonuje.

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie przygotowywania wniosków o dofinansowanie do wynagrodzeń osób niepełnosprawnych do PFRON, które również mogę przygotowywać.

Jestem otwarta na propozycje zarówno odnośnie obszaru zajęcia, pracy jak i formy zatrudnienia.

Co dla mnie jest istotne i ważne to współpraca oparta na zasadzie partnerstwa. Oczekuję dobrej przyjaznej atmosferze pracy i sama taką gwarantuję.

Oczekuję kultury współpracy. Oczekuję traktowania drugiego człowieka jak człowieka a nie jak przedmiotu.

Chciałabym aby praca dawała mi satysfakcję, możliwość samorealizacji, tworzenia jakiegoś efektu i wartości dodanej oraz była zróżnicowana.

Może być to praca częściowo w terenie.

Oczekuję gratyfikacji finansowej na poziomie zapewniającym godne warunki egzystencji.

Oczkuję elastycznego podejścia do potrzeb „życia codziennego”. Sama również oferuję dostosowanie się do pojawiających się potrzeb czasowych.

Nie interesuje mnie praca w warunkach : „wyścigu szczurów”, „ciężkiej atmosfery”, „władca” i „poddany”, praca w ciągłym pośpiechu” i „baranim pędzie”.

Nie interesuje mnie praca na zasadzie MLM ani na zasadzie akwizycji.

Z przyjemnością spotkam się i przedstawię bliżej swoją osobę.

Szczerze zachęcam do kontaktu, być może to co mi zaproponujesz będzie mi odpowiadało i polecam się.

Do usłyszenia, a być może do zobaczenia


Życie jest jedno i chcę je przeżyć odpowiednio.


Pozdrawiam,

Elżbieta

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Wrocław
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Szukam pracy jako serwisant/pracownik komputerowy z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Szukam pracy jako serwisant/pracownik komputerowy
Dzień dobry, Nazywam się Jacek (lat 22) jestem studentem I stopnia studiów inżynierskich kierunku Elektronika i Telekomunikacja na wydziale Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Politechniki Wrocławskiej. Szukam pracy jako pracownik w serwisie komputerowym/sprzętu komputerowego. Posiadane umiejętności: - Budowa oraz konfiguracja stacji roboczych (desktop, laptop) - Instalacja oraz konfigu ...
Chętnie podejmę się pracy
Witam, Poszukuje pracy, najlepiej na umowę zlecenie, żadna praca mi nie straszna, rozpatrzę każdą propozycję. O MNIE Mam 23 lata, skończyłam technikum gastronomiczne na kierunku : technik żywienia i organizacji usług gastronomicznych, posiadam książeczkę sanepidowską. Jestem miła i otwarta, uśmiechnięta  Lubię dzieci, praca fizyczna mi nie straszna, niestety nie posiadam prawa jazdy. I ...
Szukam pracy różne stanowiska z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Szukam pracy różne stanowiska
Kobieta w średnim wieku szuka zatrudnienia na umowę o pracę z możliwością wypłat dniówkowych do ręki – każdego dnia po zakończeniu pracy. Może to być zatrudnienie: na zmywak bez pracy w kuchni ( doświadczenie ),układanie prostych wiązanek czy bukietów ( fotki to moje bukieciki jakie potrafię wykonać sama) ,dokładanie towaru – pomoc przy ...
Poszukuję pracy
Poszukuję pracy w niepełnym wymiarze godzin .Jestem emerytką.Przez długi czas samodzielne kierowałam regionalnym oddziałem dużej firmy zabawkarskiej zajmując się dystrybucją i rozwijając rynek odbiorców.Myślę że moje doświadczenie mogłoby jeszcze być pomocne Zainteresowanym podaję kontakt tel 722382121
Główna księgowa/samodzielna księgowa
Jestem księgową z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu ksiąg handlowych. Skończyłam studia podyplomowe z rachunkowości i podatków, aktualnie jestem w trakcie podstępowania na biegłego rewidenta (mam zaliczonych 9/10 egzaminów). Zajmuje się m.in.: weryfikacją, dekretacją i ewidencją wszelkich dokumentów księgowych (faktur zakupu,sprzedaży, list płac, wyciągów bankowych, itp.), analiz ...
20 letni student szuka pracy
Witam Mam 20 lat, studiuję finanse i rachunkowość na 1 roku zaocznie na UE we Wrocławiu. Szukam pracy od poniedziałku do piątku, posiadam czynne prawo jazdy kat. B od 2 lat, pracowałem rok jako dostawca, lecz nie musi być to praca jako kierowca. Minimalne wynagrodzenie jakie mnie interesuje to 3000 zł netto. Jestem odpowiedzialny, pracowity i szybko się uczę. Proszę o szczegóły pracy od zaintereso ...
Szukam pracy
Dzień dobry/ Cześć  Nazywam się Agnieszka, mam 17 lat i jestem uczennicą - Publicznej Szkoły Gastronomiczno-Hotelarskiej HO-GA we Wrocławia Szukam pracy: - w tygodniu (poniedziałek - piątek) - w godzinach popołudniowych 15-20 Jaka jestem? Jestem odpowiedzialną, pracowitą, szybko ucząca się, komunikatywną osobą. Dobrze współpracuje zarówno sama jak i w Zespole. Udowodnił to m. ...
Więcej ogłoszeń