Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Pilnie przychodnie lub zmywak z Wrocław, zobacz zdjęcie
Pilnie przychodnie lub zmywak
Kobieta w wieku 49 lat, pilnie podejmie zatrudnienie na umowę o pracę z wypłatami do ręki, najlepiej w godzinach od 7.00 - 15.00.Interesuje mnie sprzątanie przychodni ( tu ewentualnie mogą być późniejsze godziny ) lub praca tylko na jednym zmywaku z utrzymaniem porządku ( ranne zmiany ).W obu przypadkach posiadam doświadczenie oraz książeczkę sanepidowską do uaktualnienia.Kontakt: 669 262 248
Pilne pilne potrzebue pracy
Witam jestem Ukrainką potrzebue pracy przy sprzontanie (dom , mieszkanie , biro ) mam doświadczenie w pracy
Pilnie podejmę się pracy dorywczej
Witam. Podejmę się pracy na kilka dni bądź na dłuższy okres w zakresie prac porządkowych, transportowych, ogrodniczych i gospodarczych. Wykonam także różne prace ogólnobudowlane w charakterze pomocnika, a także jako jako samodzielny pracownik przy pracach wykończeniowych. Posiadam także duże doświadczenie przy obróbce i konserwacji drewna. Chętnie podejmę pracę z zakwaterowaniem, lecz nie jest to ...
Szukam pracy pilne!
Szukam pracy na weekendy, szybko się uczę więc każdą ofertę rozważę. Pozdrawiam Zuzanna
Pilnie szukam pracy
Witam 31letni mężczyzna szuka pracy na teraz .
Student pracy bez umowy!
Cześć! Jestem sympatycznym 24 latkiem i pilnie szukam pracy bez umowy, ponieważ nie chce stracić świadczeń na kontynuowanie nauki. Jeśli ktoś mógłby pomóc, to byłbym bardzo wdzięczny i zobowiązany.
Szukam Pracy
Szukam pracy . Mam 31 lat, posiadam średnie wykształcenie oraz prawo jazdy kategorii B. Szukam pracy z możliwością wypłacania dniowek. Najchętniej jako kierowca, dostawca. Ostatnie kilka lat pracowałem przy przeprowadzkach. Proszę żeby nie zgłaszały się osoby oferujące pracę na budowie i pracę on-line.
Więcej ogłoszeń

Pilnie poszukuję pracy 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania17/10/2019

Pilnie podejmę pracę dorywczą lub na dłuższy okres w zakresie prac fizycznych związanych z remontami, pracami konserwacyjnymi, dozorowaniem, utrzymaniem zieleni itp. . Chętnie z możliwością zakwaterowania. Jestem uczciwy, dyspozycyjny, nie piję. Proszę o kontakt pod numer telefonu 576 262 556. Dziękuję.

Maciej(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 10-2019