Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Poszukuję pracy
Dzień dobry, szukam pracy w okolicy Konstancina Jeziorny. Interesuje mnie praca do przyuczenia, rozwojowa, na stałe. Jestem 26 letnią kobietą ze średnim wykształceniem. Ukończona szkoła policealna na kierunku Administracja. Brak znajomości języka Angielskiego. Office do przyuczenia. Jestem otwarta na zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności. Aktualnie odbywam staż w placówce oświatowej. Rzetelna, k ...
Guwernantka - Wilanów
Udzielam profesjonalnej opieki pedagogicznej , dzieciom w klasach 1 - 3.Korepetycje z nauczania wczesnoszkolnego, odrabianie lekcji.Jestem doświadczonym nauczycielem.
poszukuję pracy stałej
Dzień dobry, podejmę pracę w pełnym wymiarze godzin. Chętnie coś do przyuczenia. Jestem otwarta na nowe wyzwania. Szybko się uczę. Mam 26 lat. Wykształcenie średnie, policealne. Ukończyłam szkołę dla dorosłych na kierunku Administracja. Nie znam języków obcych. Od października rozpoczynam studia w trybie niestacjonarnym. Brak nałogów. Rzetelna, komunikatywna. Z ogromnym zapalem do pracy i nauki. ...

Zastępstwo na czas urlopu

Dodaj takie ogłoszenie!

Dzień dobry

Kobieta, wyższe wykształcenie uniwersyteckie.


Zastąpię w okresie urlopu właściciela, pracownika.

Poprowadzę biuro, przedstawicielstwo, sklep, uporządkuję dokumenty lub inne w Warszawie lub województwie mazowieckim. Polski, angielski, rosyjski.

Warunki do uzgodnienia. Umowa o dzieło lub inne. Nie jestem ani emerytką ani rencistką.

Uprzejmie proszę o kontakt auntiedottie@interia.pl