szukam pracy zdalnej 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania27/05/2019
Poszukuje pracy zdalnej w dowolnym temacie (poza mlm, avon, oriflamie i pokrewnych, telemarketingu i call center, zakładaniem kont bankowych i ankietami). Uczciwej i wypłacalnej, jednorazowej lub długofalowej. Najchętniej z zakresu: pisania tekstów, pracy jako copywriter, transkrypcji z filmów video czy podcastów, prowadzenia social mediów, tworzenia prostych grafik, wstawiania produktów do sklepów internetowych i ich częściowego lub pełnego prowadzenia (wszystkiego jestem w stanie się szybko nauczyć - znam podstawy), prace biurowe, doradztwo i pośrednictwo nieruchomości (nie mam w tej kwestii doświadczenia, ale chętnie bym spróbowała swoich sił), promocja, pr, sprzedaż (bez call center) i inne. Rozważę każdą propozycję. Posiadam działalność gospodarczą, więc wystawiam rachunki /faktury.
ania(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 06-2018
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Warszawa
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Szukam pracy zdalnej wykonywanej w domu
Posiadam ponad dwa lata doświadczenia w pisaniu recenzji książkowych dla portalu. Wcześniej prowadziłam bloga, a także pisałam i tłumaczyłam artykuły z języka angielskiego dla strony fanowskiej. Amatorsko tłumaczyłam również napisy do seriali.Samodzielnie nauczyłam się podstaw Photoshopa, moim "portfolio" jest tumblr z 560 obserwatorami. Lubię poruszać się w środowisku internetowym, koment ...
Poszukuję pracy zdalnej
Witam. Poszukuję pray zdalnej najlepiej na umowie o pracy badz umowie zlecenia. Tylko POWAŻNE oferty. Zapraszam do kontaktu. Odpowiem na każdego e-mail.
Szukam pracy z noclegiem
Ludzie czytajcie ogłoszenia do końca , szukam pracy z noclegiem jeśli po za Żyrardowem .Dajcie mi dorywczą prace ,czy nadaje się do stałej , nie wiem Nie obiecam wam czegoś czego nie wiem czy umie dotrzymać . Pewnie skończę marnie jako samobójca ale to przestało mieć dla mnie znaczenie .  Od roku żyje na śmietniku jem co znajdę w śmieciach , sprzedaje co znajdę a do sprzedaży się nadaje , czasem ...
Księgowa Szuka Dodatkowej Pracy
Księgowa z ponad 7 letnim stażem pracy w biurach rachunkowych szuka dodatkowej Pracy. Samodzielnie prowadzę książki przychodów i rozchodów, spółki oraz fundację. Sporządzam deklarację VAT, CIT, PIT. Jestem zainteresowana pracą zdalną lub w weekendy. Znam program księgowy e-nova, optima , wapro oraz symfonia. Zainteresowanych proszę o kontakt przez portal gumtree.
praca zdalna PrestaShop ( poszukuję pracy - nie oferuję)
Poszukuję zdalnej pracy polegającej na wprowadzaniu produktów do sklepów internetowych w programie PrestaShop ( inne również) Wprowadzenie tytułu, ceny, kategorii, ilości, zdjęć, opisu, producenta itp Szybko, tanio i dokładnie Cena za produkt do uzgodnieniaRozważę każdą propozycję
Szukam pracy - researcher
Szukam pracy biurowej stacjonarnej lub zdalnej. Mam doświadczenie w pracy biurowej - jako researcher sprawnie poruszam się w Internecie wyszukując informacje. Mam wyższe wykształcenie. Jestem dobrze zorganizowana, sumienna i dokładna. Szybko uczę się nowych rzeczy. Łatwo nawiązuję kontakty.
Szukam pracy rozliczanej na dniówki
Szukam pracy rozliczanej na dniówki, odpowiedzialny, po czterdziestce, prawo jazdy kat. b , możliwość pracy w nocy i w weekendy.
Więcej ogłoszeń