Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Szukam pracy Magazynier Piaseczno
Szukam pracy jako Magazynier w Piasecznie posiadam doświadczenie uprawnienia na wózki widłowe aktualne badania lekarskie interesuje mnie praca na jedną bądz 2 zmiany szukam pracy stałej nie interesują mnie próbne tygodnie pracy . Osoby zainteresowane proszę o kontakt .
Kobieta 36 l poszukuje pracy
Podejmę pracę w Piasecznie (lub bliskich okolicach), najchętniej 6-8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku.Wykszt. średnie, prawo jazdy kat B (samochód), książeczka sanepidowska. Biurową lub fizyczną - bez znaczenia. Tego czego nie potrafię postaram się szybko nauczyć;)Rozważę każdą ofertę uczciwej pracy i z uczciwym wynagrodzeniem, za które da się przeżyć:)
Sprzątanie inne prace domowe,
Witam szukam pracy. Posprzątam w domku, zajme się drobnymi sprawami takimi jak zakupy, jestem zmotoryzowana wiec z dojazdem nie ma żadnego problemu. Mam doświadczenie również w opiece nad dziećmi i osobami starszymi. Chetne osoby zapraszam do kontaktu.Poszukuje na terenie Konstancina, Piaseczna lub bliskich okolic
praca - archiwizacja dokumentów
Witam, poszukuję pracy przy archiwizacji dokumentów. Aktualnie posiadam średnie policealne wykształcenie - Technik Administracji. Doświadczenie w tego typu pracy mam niewielkie - kilka miesięcy przy paginacji dokumentów. Zależy mi na przyuczeniu/ przeszkoleniu. Lat 26, rzetelna i pracowita, dokładna. Jestem w trakcie odbywania stażu na stanowisku Referent. Szukam pracy na stałe. proszę o poważne o ...
Szukam pracy na soboty
Szukam pracy na soboty, rozważę każdą ofertę, preferowane godziny pracy 7-18. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny, pod numerem telefonu 881-606-333
61 letni szukam pracy w sektorze państwowym
szukam pracy jako pracownik fizycznyjako szatniarzochronaszukam pracy państwowejz poważaniem Tadeusz
praca przy dokumentach, chętnie w archiwum etc.
Poszukuję od zaraz pracy przy dokumentach. Do przyuczenia. Jestem osobą z pozytywnym nastawieniem do pracy, do swoich obowiązków. Z pasją i zaangażowaniem podchodzę do powierzanych mi zadań. Wykształcenie średnie. Brak znajomości języków obcych. Szukam zatrudnienia na cały etat, na dłużej.
Więcej ogłoszeń

Poszukuję pracy na cały etat

Dodaj takie ogłoszenie!
Dzień dobry, przyjmę pracę w pełnym wymiarze godzin, na dłuższy okres czasu. Chętnie do przyuczenia. Jestem kobietą w wieku 26 lat. Średnie wykształcenie. Komunikatywna, rzetelna, pracowita. Z zaangażowaniem wykonująca powierzane zadania. Szanująca pracę. Nie znam języków obcych. Nie interesuje mnie praca w sklepach sieciowych, sprzątanie, oferty pracy internetowej.