Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Młody ambitny 25 latek szuka pracy
Szukam pracy posiadam prawo jazdy kat b Może być to praca fizyczna
praca - archiwizacja dokumentów
Witam, poszukuję pracy przy archiwizacji dokumentów. Aktualnie posiadam średnie policealne wykształcenie - Technik Administracji. Doświadczenie w tego typu pracy mam niewielkie - kilka miesięcy przy paginacji dokumentów. Zależy mi na przyuczeniu/ przeszkoleniu. Lat 26, rzetelna i pracowita, dokładna. Jestem w trakcie odbywania stażu na stanowisku Referent. Szukam pracy na stałe. proszę o poważne o ...
Wykładanie towaru z Piaseczno, zobacz zdjęcie
Wykładanie towaru
Szukam pracy przy wykładaniu towaru w marketach w Piasecznie 2-3 godziny dziennie. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe.
Szukam pracy chałupniczej
Witam, szukam pracy chałupniczej, mam doswiadczenie w takich pracach manualnych. Jestem dokładna i szybka. Klejenie pakowanie czy składanie nie jest mi obce.Osoby posiadające taką pracę proszę o kontakt
62 letni szukam pracy w sektorze państwowym
szukam pracy jako pracownik fizycznyjako szatniarzochronaszukam pracy państwowejz poważaniem Tadeusz
Rencista z orzeczeniem szuka pracy
Rencistka z orzeczeniem szuka pracy
Rencista z orzeczeniem szuka pracy
Rencistka z orzeczeniem szuka pracy od 1 lutego.
Więcej ogłoszeń

Magazynier szuka pracy Piaseczno

Dodaj takie ogłoszenie!Poszukuję pracy na stanowisku Magazyniera w Piasecznie posiadam doświadczenie pracowałem w dużych magazynach logistycznych szukam pracy stałej nie dorywczej posiadam uprawnienia na wózki widłowe badania lekarskie .Interesuje mnie praca na 1 albo 2 zmiany .Osoby zainteresowane proszę o kontakt .