Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Dziewczyna szuka pracy

Dodaj takie ogłoszenie!

Witam, szukam pracy od zaraz do września, bez weekendów ze względu na naukę i kursy, które podjęłam. Posiadam doświadczenie w gastronomii, sprzedaży, reklamie. Szybko się uczę, mam pasje artystyczne, psychologiczne i ezoteryczne. Mogę pracować w domu przez komputer, telefon, lub dojeżdżać. Chętnie wyślę cv. Aktualnie nie posiadam książeczki sanepidowskiej, ale mogę ją wyrobić. Szukam pracy w okolicach Piaseczna, Chylic, Konstancina.

Serdecznie pozdrawiam!

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Piaseczno
Popularne
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
SZUKAM PRACY W PIASECZNIE
Szukam Pracy na magazynie posiadam doświadczenie uprawnienia na wózki widłowe osoby zainteresowane proszę o kontakt .
62 letni szukam pracy w sektorze państwowym na jedną zmiane
szukam pracy jako pracownik fizycznyjako szatniarzochronaszukam pracy państwowej na jedna zmianę umowa o pracez poważaniem Tadeusz
Złota rączka.
Witam. Poszukuję dodatkowej pracy ( ogród, remont domu itp. ) Pracuję na dwie zmiany 6-14 i 14-22 tydzień I tydzień II. Mogę pracować po I zmianie od 15 lub przed II zmianą do 13 do uzgodnienia. Rozważę każdą ofertę.
Poszukuję pracy z Piaseczno, zobacz zdjęcie
Poszukuję pracy
Mam 41 lat, posiadam orzeczenie o niepełnosprawności w stopieni umiarkowanym (05-R choroba narządu ruchu) ustalone dożywotnio . Poszukuję pracy na godnych warunkach finansowych. Posiadam prawo jazdy kat. B i samochód kombi. Umiejętnie posługuję się komputerem, aparatem fotograficznym i kamerą. Dobrze radzę sobie z obróbką zdjęć (PhotoShop) i video (Sony Vegas). Język angielski znam w stopn ...
Specjalista ds. badań klinicznych
Organizacja, wdrożenie i koordynowanie badań klinicznych,Koordynacja procesu zbierania danych, Opracowanie dokumentacji badania.Przygotowanie i weryfikacja raportów monitorów.Doświadczenie ponad 10 lat (TMF, CTMS, IVRS, eCRF etc.). Polski - poziom A2, angielski, rosyjski, ukraiński - biegle.
Więcej ogłoszeń