Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Szukam dorywczej pracy
Witam.Poszukuję dodatkowej pracy ( obecnie jestem na macierzyńskim ) najlepiej przez internet. Nie interesuje mnie marketing i bieganie z katalogiem. Bardzo proszę o konkretne oferty.Pozdrawiam.
doświadczona, kompetentna niania/pomoc domowa
Uczciwa, kompetentna kobieta z doświadczeniem i referencjami poszukuje pracy dodatkowej jako niania, opiekunka, pomoc domowa. Odbiorę dzieci z placówek, odrobię z nimi lekcję, zaopiekuje się seniorem, sprzątam, gotuje, prasuje, prowadzę dom, pomogę w opiece nad pupilem. Posiadam doświadczenie i referencje. Warszawa-Mokotów i okolice.Telefon. 604 081 403.
od wrzenia sprzątanie domów mieszkań 1-3 razy w tygodniu
Witam.Poszukuję od września pracy przy sprzątanie domu,mieszkania,biura 1-3 razy w tygodniu.Wszystko do uzgodnienia.Mam 33 lata bez nałogów.Obecnie sprzątam dorywczo mieszkania na krótkoterminowy wynajemBardzo proszę o poważne oferty
Szukam pracy - sprzątanie, opieka, praca w ogrodzie, pomoc itp. - pilnie od zaraz
Jestem osobą dyspozycyjną, zmotoryzowaną. Mam lat 40, sprawna fizycznie. Do tej pracowałam jako opiekunka, kierowca, pomoc domowa itp. Szukam pracy stałej lub dorywczej. Jestem obecnie w trakcie zmiany płci z K na M - piszę gdyż dla wielu pracodawców może to stanowić problem wizerunkowy. Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedź.
Podejmę pracę pod koniec sierpnia z Mokotow, zobacz zdjęcie
Podejmę pracę pod koniec sierpnia
Mam 45 lat,jestem osobą punktualną,komunikatywną,odpowiedzialną,szybko się uczę.Podstawowa obsługa komputera i internetu.Posiadam aktualne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych. Pracowałam przy obsłudze konferencji i drobnych pracach porządkowych.Rozważę każdą poważną propozycję pracy oprócz akwizycji i towarzyskich.(Jestem zarejestrowana jako osoba bezrobotna).
Szukam pracy. Warszawa            z Mokotow, zobacz zdjęcie
Szukam pracy. Warszawa
Szukam pracy dla zdobycia nowego doświadczenia, z umową o pracę. Jestem Ukrainką. Osoba odpowiedzialna dokładna uczciwa rzetelna. Skończyłam wyższe studia (Narodowy Uniwersytet Technologii Spożywczych). Dyplom jest równoważny z polskim dyplomem magistra inżyniera. Posiadam dobrą znajomość języka rosyjskiego. Zainteresowanych proszę dzwonić 734921989
Operator Równiarki Kl 1 Operator Spycharki KL 1 doświadczenie 25 lat szuka Pracy z Mokotow, zobacz zdjęcie
Operator Równiarki Kl 1 Operator Spycharki KL 1 doświadczenie 25 lat szuka Pracy
Jestem operatorem Równiarki KL 1 z doświadczeniem w różnych robotach ziemnych budowlanych i drogowych w sterowaniu ręcznym i przy użyciu systemów laserawych Trimble Leica. Pracuje również na Spycharkach KL 1 we wszelakich pracach Przy użyciu Spycharek marki Cat Komatsu HSW. Zapraszam do kontaktu nr tel 505 866 096 jestem z Warszawy.
Więcej ogłoszeń

Poszukuje Bezpłatnych Praktyk

Dodaj takie ogłoszenie!

Witam poszukuje bezpłatnych praktyk zawodowych w branży informatycznej jestem uczniem szkoły policealnej znam zasady podstawowej konfiguracji i diagnostyki komputerowej pakietów biurowych i systemów serwerowych i początkowa zasada programowania jestem osobą konkretną i rzeczową i sumienna proszę o kontakt przez serwis gumtree