Szukam pracy 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania21/10/2019
  • Lokalizacja
Absolwent studiów I stopnia (UJ, geografia, spec. turystyka, dyplom z wyróżnieniem)
2 lata studiów filologii hiszpańskiej, Título de Bachiller (matura hiszpańska) na zakończenie klasy dwujęzycznej z jęz. hiszpańskim, ukończone kursy pedagogiczne (SP UJ)
Zaawansowana znajomość 4 języków obcych:
- hiszpański
- angielski
- rosyjski
- niemiecki
Szybko przyswajam wiedzę i nabywam nowe umiejętności.
Posiadam pewne doświadczenie w udzielaniu korepetycji dzieciom (ang., niem.) i tłumaczeniu tekstów z hiszp. na polski. Odbyłem praktykę studencką w biurze podróży.
Rozważę różne propozycje, najchętniej te wykorzystujące znajomość języków obcych, ale nie tylko.
Marek(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 10-2019
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Kraków
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Szukamy pracy dla osoby 50+ w Krakowie
Poszukujemy pracy biurowej lub lekkiej fizycznej w Krakowie dla sympatycznego i kulturalnego Pana w średnim wieku (52 lata). Ten Pan jest obecnie osobą bezrobotną zarejestrowaną w GUP na Wąwozowej, ma II. profil, czyli istnieje możliwość zatrudnienia subsydiowanego (o ile pracodawca nie ma oporów przed korzystaniem z pomocy publicznej). Pan jest niekarany, bez nałogów, ale nie radzi sobie na ...
Szukam pracy na stanowisku fizjoterapeutka
Witam, Poszukuję pracy na stanowisku Fizjoterapeutka.W roku 2019 ukończyłam pierwszy stopień studiów na kierunku Fizjoterapia. Obecnie kontynuuje studia na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie. Jestem osobą sumienną i nie bojącą się nowych wyzwań, pragnącą rozwijać swoje umiejętności, a przede wszystkim pracować w zespole z osobami które podzielają pasję do wykonywa ...
Szukam pracy w Krakowie
Szukam pracy w Krakowie. Mam 34 lata i wykształcenie wyższe (ochrona środowiska), posiadam kilkumiesięczne doświadczenie w pracy biurowej (staż w urzędzie), pracowałem również w sklepie. Jestem pracowity i uczciwy oraz chętnie i szybko uczę się nowych rzeczy. Posiadam prawo jazdy kat. B i D. Znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym. Zainteresowanych proszę o kontakt.
Administrator Sklepu, Portalu Internetowego, Grafik
Dzień dobry, poszukuje pracy jako administrator sklepu, portalu internetowego, grafik. Mam kilkuletnie doświadczenie w branży e-commerce . Bardzo dobra znajomość platformy prestashop oraz wordpress, programów graficznych. Mogę podjąć pracę zdalną lub stacjonarną .Chętnie przedstawię swoje możliwości w bezpośredniej rozmowie.
Szukam pracy - teatrolog, aktorka, instruktor zajęć artystycznych
Dzień dobry. Ukończyłam Wiedzę o Teatrze na Uniwersytecie Jagiellońskim, prywatną szkołę aktorską, jestem w trakcie studiów podyplomowych "Przygotowanie pedagogiczne do pracy nauczycielskiej". Szukam pracy w instytucjach kulturalno - oświatowych. Grałam w teatrze dla dzieci i nie tylko. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi, przygotowywaniu z nimi przedstawień i prowadzeniu warsztatów teatra ...
Cześć! Mam 21 lat i szukam pracy :)  z Kraków, zobacz zdjęcie
Cześć! Mam 21 lat i szukam pracy :)
Tak jak w tytule - poszukuję pracy :) Mam 21 lat i obecnie nie studiuje. Mam doświadczenie na stanowisku kierowniczym, w sprzedaży i obsłudze klienta, pracy z dziećmi a także w pracach porządkowych :) Posiadam kwalifikacje a.26 i a.27 +Znajomość programów komputerowych, photoshopa, ilustratora :)
Dyspozytor/Specjalista ds. Transportu/Logistyk
Poszukuję stałej pracy na pełen etat. Mam do zaoferowania: -Certyfikat Kompetencji Zawodowych w przewozie Rzeczy i osób, -wiedzę z zakresu czasu pracy kierowców, -doświadczenie w zarządzaniu flotą pojazdów, -znajomość obsługi giełdy Trans.eu, - doświadczenie w szkoleniu kierowców w zakresie czasu pracy i obsługi tachografu.
Więcej ogłoszeń