Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Terapeuta Uzależnień

Dodaj takie ogłoszenie!
Terapeuta uzależnień (Certyfikat Krajowego Biura Przeciwdziałania Narkomanii ) Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych, współuzależnionymi oraz osobami z syndromem DDA ( prowadzenie grup terapeutycznych , terapia indywidualna , edukacja, profilaktyka ) Obecnie praca w Ośrodku Leczenia uzależnień NZOZ) Praca terapeutyczna na bieżąco poddawana superwizji klinicznej.
Poszukuję stałej lub dodatkowej pracy na terenie województwa śląskiego. Podejmę także współpracę z Gminnymi Komisjami Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz szkołami - edukacja , profilaktyka.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Gliwice, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Szukam pracę  z Gliwice, zobacz zdjęcie
Szukam pracę
Szukam pracy w Gliwicach jastem kobieta z Ukrainie mam 28 lat
Szukam pracę
Witam szukam pracy w Gliwicach jastem kobieta z Ukrainie mam 28 lat mieszkania mam Pracowałam na produkcji na budowę na gospodarstw na innych
załozę działalnosc gospodarczą.
Witam, załozę działalnosc gospodarczą z niskim zusem w zamian za zatrudnienie/ ekwiwalent finansowy. Mozliwosc dotacji z PUP'u. Kobieta 23 lata. Pozdrawiam.