Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Terapeuta Uzależnień

Dodaj takie ogłoszenie!
Terapeuta uzależnień (Certyfikat Krajowego Biura Przeciwdziałania Narkomanii ) Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych ( prowadzenie grup terapeutycznych , terapia indywidualna , edukacja, profilaktyka ) Obecnie praca w Ośrodku Leczenia uzależnień NZOZ) Praca terapeutyczna na bieżąco poddawana superwizji klinicznej.
Poszukuję stałej lub dodatkowej pracy na terenie województwa śląskiego. Podejmę także współpracę z Gminnymi Komisjami Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz szkołami - edukacja , profilaktyka.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Gliwice, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Spawacz TIG na zlecenia Cała Polska
Spawacz TIG uprawnienia doświadczenie 15lat bhp badania pow 3m uprawnienia Energetyczne odibiorowe eksploatacji Cieplociagi Rurociągi przemysłowe c.o elektrownie elektrociepłownie Preizolka Delegacja Dyspozycyjnosc za drobne l Nie Spawam