Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Szukam pracy w aptece w charakterze pomocy aptecznej.
Szukam pracy w aptece w charakterze pomocy aptecznej.Moje atuty to: duża sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, dokładność, skrupulatność, zaangażowanie w pracę, optymizm, empatia, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów, doświadczenie w pracy biurowej, roczne doświadczenie w pracy w administracji publicznej, doświadczenie w księgowości oraz doświadczenie w rekrutacji. Chciałabym zd ...
Szukam pracy – stabilny, uczciwy do różnych zadań
Posiadam spore doświadczenie biurowo - administracyjne, wykształcenie wyższe ekonomiczne, prawo jazdy BCDE z wpisem 95, ADR podstawowy i kl. 1 i 7, wózki widłowe i umiejętności złota rączka. Mam zarejestrowaną działalność i sporo wolnego czasu pomiędzy zleceniami. Nawiążę współpracę lub podejmę pracę. Miło mi będzie odpowiedzieć na poważne i ciekawe propozycje.
Wsparcie w automatyzacji - SQL/Excel - pomoc dla przedsiębiorców szukających oszczędności
Prowadzę szeroko rozumiane projekty związane z doradztwem dla przedsiębiorstw - obejmując takie tematy jak analizy i optymalizacje procesów, w tym przygotowanie narzędzi informatycznych do tych potrzeb. Pozwalam zaoszczędzić czas i pieniądze poprzez automatyzację pracy zarówno w narzędziach korporacyjnych (relacyjne bazy danych dużych dostawców – Oracle, MS, lub też prowadzone lokalnie – A ...
WYKŁADANIE TOWARU - ODZIEŻ
Witam Szukam pracy dodatkowej popołudniami lub/i w weekendy. Wykładanie towaru, klipsowanie, wieszakowanie, ewentualnie obsługa kasy fiskalnej. Przyjmę oferty za stawkę godzinową minimum 15 zł netto. Zapraszam do kontaktu.
Poszukuję STAŁEJ pracy w weekendy/noce
Jestem odpowiedzialnym 32 latkiem i szukam stałej pracy dodatkowej najlepiej w piątek i sobota w godzinach nocnych . Posiadam prawo jazdy kat. B; posiadam doświadczenie zarówno w handlu, pracy na produkcji, pracy na kuchni, w sklepie, barze itp.
Szukam dodatkowej
Witam, szukam dodatkowej pracy na weekendy lub od pon do pi rano Pracuje w biurze ksiegowym, mam doswiadczenie w prow. dzialalnosci gosp. Posiadam prawo jazdy Kat. B Alicja
Poszukuję pracy - psycholog
Dzień dobry, poszukuję pracy. Z wykształcenia jestem psychologiem (posiadam doświadczenie w tej dziedzinie). Pracuję jako wolontariuszka, poszukuję pracy nie tylko stricte psychologicznej. Zainteresowanym osobą wyślę CV drogą e-mailową. Pozdrawiam
Więcej ogłoszeń

Szukam pracy/stażu jako informatyk

Dodaj takie ogłoszenie!

Nazywam się Artur Wenda i aktualnie jestem studentem SGGW na kierunku informatyka. Poszukuję pracy na wakacje (do końca września), w której mógłbym zdobyć doświadczenie w przyszłym zawodzie informatyka. Aktualnie nie mam doświadczenia zawodowego innego niż rok pracy na stanowisku testera gier komputerowych. Dużo się tam nauczyłem jeśli chodzi o organizację pracy, pracę w zespole oraz kierowanie zespołem złożonym z kilku osób. Ze spraw technicznych głównie zyskałem umiejętności do analizowania problemu, zbierania logów oraz ich analizy, pisania raportów w języku angielskim. Ponadto podczas pracy zaprojektowałem plik Excela, który ułatwia pracę kolegom nawet do dzisiaj.

Moje główne umiejętności to:

* Znajomość budowy komputerów, analizowanie i rozwiązywanie problemów związanych z sprzętem oraz oprogramowaniem

* Bardzo dobra znajomość systemu Windows oraz pakietu Office.

* Znajomość języków C++ oraz C# na poziomie średnio zaawansowanym oraz HTML, SQL na poziomie podstawowym.

* Umiejętność tworzenia prostych sieci komputerowych

* Sprawne wyszukiwanie potrzebnych informacji

* Łatwość nawiązywania kontaktów oraz dobra praca w zespole

* Komunikatywna znajomość języka angielskiego

a także szybko się uczę i samodzielnie staram radzić z zadanymi mi obowiązkami, a w razie problemów nie boję się zapytać o pomoc.

Moje zainteresowania oczywiście także są głównie informatyczne. Ostatnio uczę się obsługi silnika do tworzenia gier komputerowych Unity. Zajmowałem się także edycją filmów i planuję poszerzyć moje umiejętności tworzenia stron internetowych poprzez naukę obsługi Wordpress. Z innych zainteresowań także lubię sport, e-sport, zagadki i problemy logiczne oraz anime.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt na podany adres e-mail: art.wen@o2.pl

lub pod numerem telefonu: 604998494