Duchowość Tańca - praktyka ucieleśnienia i medytacji w ruchu  

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania30/09/2020
  • Lokalizacja
Zapraszam na piątkowe, stacjonarne spotkania praktyki ucieleśnienia i medytacji w ruchu - Duchowość Tańca w Warszawie. Szczegóły o praktyce znajdziesz w wydarzeniu na fb: https://www.facebook.com/events/675754409719313/
Obejrzyj film o Duchowości Tańca:
~ https://www.youtube.com/watch?v=jg7YqWS_OtY&t=552s
Dla osób spoza Warszawy praktyka online we wtorki o 19:00:
https://www.facebook.com/events/334134094681303
***
GDZIE:
~ AnyaYoga, ul. Krasińskiego 35 a w Warszawie
***
GODZINY:
~ 20:00 - 22:30
***
INWESTYCJA W SIEBIE:
~ do środy: 80 zł/os.
~ od czwartku i w dniu wydarzenia: 100 zł/os.

CZYM JEST DUCHOWOŚĆ TAŃCA?
~ Duchowość Tańca to współczesna praktyka medytacji dynamicznej w ruchu i ucieleśnienia myśli, emocji, uczuć, obrazów i tego, co trudno nazwać czasami słowami. To praktyka fizyczności i uważności na oddech i naturalnie poruszające się ciało.
~ W bezpieczny dla siebie i innych sposób, w intuicyjnym ruchu, odreagowujemy wszelkie napięcia psychofizyczne i blokady energetyczne, powstające w wyniku sytuacji stresowych.
~ Dajemy czas i przestrzeń na przeżycie i wyrażenie wszystkich emocji, pragnień I potrzeb bez ich tłumienia i blokowania. Celem jest zatrzymanie się oraz sprawdzenie co wewnątrz potrzebuje uwagi i przyjęcia. To pozwoli się spotkać ze swoją wewnętrzną mądrością oraz zadbaniem o siebie.
~ To holistyczna metoda łącząca ciało, serce i umysł. Przede wszystkim nie wykluczamy umysłu, który stanowi bardzo ważny aspekt naszego życia. Każdy z trzech aspektów (ciało, serce, umysł) obejmujemy i uznajemy za taki, jaki jest. W pełni.

Zapraszam,

Tomasz SAheal Kudłacz
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Żoliborz