Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Projekt Pokonaj Kryzys

Dodaj takie ogłoszenie!

Zachęcamy wszystkie osoby bezrobotne, poszukujące zatrudnienia, do podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych i uczestnictwa w projekcie, realizowanym przez Fundacje United Way Polsk. Wszelkie informacje dotyczące projektu, można uzyskać pod numerem telefonu 881 396 864 oraz 226212809.
Pracownik środowiskowy, może przyjechać do Państwa w dogodnym terminie i miejscu, aby więcej opowiedzieć o projekcie i przedstawić możliwości płynące z uczestnictwa w nim.

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach osi priorytetowej XI Włączenie społeczne, działanie, 9.1. Aktywna integracja osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckigo na lata 2014-2020. Projekt realizowany w partnerstwie Krajowym Centrum Pracy sp. zo.o

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Wilanów