Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Spotkania w Galerii Medytacji w Warszawie

Dodaj takie ogłoszenie!
Idea medytacji dla pokoju na świecie zrodziła się w 1978 r., gdy zaproszono ludzi ze wszystkich krajów do zbiorowej medytacji w intencji pokoju na świecie. Od tamtego czasu praktyka ta stała się bardzo popularna i rozpowszechniła się w ponad 130. krajach. Obecnie bierze w niej udział kilka milionów osób. Spotkania w ramach tej medytacji organizowane są w lokalnych ośrodkach Brahma Kumaris lub w miejscach publicznych. Spotkania te są wzbogacone krótkimi wykładami, muzyką i komentarzami, które pomagają w tworzeniu pozytywnych myśli i doświadczenia spokoju.
Spokojny stan umysłu wnosi doświadczenie wewnętrznej siły i pozytywności. Medytacja dla Pokoju na Świecie w każdą trzecią niedziele miesiąca, oraz Spotkania w czwartki, godz. 18:00 – 19:30 wstęp wolny.
Zapraszamy GALERIAMEDYTACJI.PL i BRAHMAKUMARIS.PL

Medytacja dla Pokoju: https://www.youtube.com/watch?v=10IT_0ATlxc


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Śródmieście
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Szkoła dla DJów | Warsztaty DJ | Pomysł na prezent z Srodmiescie, zobacz zdjęcie
Szkoła dla DJów | Warsztaty DJ | Pomysł na prezent
Szukasz pomysłu na ciekawy prezent?Chcesz poznać na czym polega praca DJa?Chcesz poszerzyć swoje umiejętności?Wpadnij na nasze warsztaty DJskie-Warsztaty prowadzone w pierwszej stacjonarnej szkole dla DJów w samym centrum Warszawy przy ul. Hożej 9 -Warsztaty w trybie indywidualnym-Najlepszy sprzęt DJski na rynku :) Zajęcia dla kobiet, dzieci, mężczyzn dla osób początkujących i średniozaawansowanyc ...
psycholog/ psychoterapeuta / logopeda/ szkolenia psychologiczne dla firm/  TUS-y z Srodmiescie, zobacz zdjęcie
psycholog/ psychoterapeuta / logopeda/ szkolenia psychologiczne dla firm/ TUS-y
Serdecznie zapraszamy na konsultacje psychologiczne,wykonujemy testy diagnostyczne,psychoterapię, zajęcia z terapii pedagogicznej i logopedii, TUS-y do Centrum Terapeutycznego mieszczącego się przy Placu Unii Lubelskiej. Prowadzimy też przygotowane indywidualnie do potrzeb klienta szkolenia psychologiczno-biznesowe.Do usłyszenia :-)
YARD SALE! WIELKA WYPRZEDAŻ RZECZY W MIESZKANIU z Srodmiescie, zobacz zdjęcie
YARD SALE! WIELKA WYPRZEDAŻ RZECZY W MIESZKANIU
YARD SALE / WYPRZEDAŻ RZECZY W MIESZKANIUZapraszamy na wielką wyprzedaż z okazji wyprowadzki do mniejszego mieszkania. Duży wybór mebli, ubrań, książek, naczyń, ramek, dekoracji. KIEDY: 5.07 18:00 - 22:00 + 6.07 12:00 - 17:00 ADRES: KONOPCZYŃSKIEGO 5/7 M.33, 5 PIĘTRO, WARSZAWA (ŚRÓDMIEŚCIE) Duży wybór + dobre ceny + mili ludzie : ) Zapraszamy!
Płatne badanie - opowiadanie o filmach - ok. 1 h, 41 zł netto
Wydział Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego poszukuje rodzimych użytkowników języka polskiego chętnych do udziału w płatnym (41 zł netto) badaniu polegającym na oglądaniu filmów i opowiadaniu o nich.Badanie trwa ok. 1 godzinę i odbywa się w budynku Wydziału Neofilologii przy ul. Dobrej 55 w Warszawie.W tym momencie poszukujemy:kobiet z wykształceniem średnim w przedziale wiekowym 30-69 lat,kob ...
Kurs pierwszej pomocy BLS - AED
Tematyka:1)Aspekty prawne pierwszej pomocy2)Skład apteczki pierwszej pomocy3)Wywiad ratowniczy SAMPLE, wzywanie służb ratunkowych4)Resuscytacja krążeniowo - oddechowa dorosłych i dzieci w tym z wykorzystaniem AED5)Pacjent nieprzytomny, oddychający - pozycja boczna6)Przekładanie z brzucha na plecy7)Zadławienia dorosłych i dzieci - postępowanie8)ćwiczenia praktyczneDo ćwiczeń wykorzystuje fantom dor ...
Więcej ogłoszeń