Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Unveiling Infinity - medytacja klasy mistrzowskiej 08-09 czerwca z Srodmiescie, zobacz zdjęcie
Unveiling Infinity - medytacja klasy mistrzowskiej 08-09 czerwca
Pierwszy raz w Polsce 08-09 czerwca 2019 2 dni warsztatu prowadzonego przez Mistrza medytacji Sri Sri Raviego Shankara. CO TO ZA WARSZTAT ? W niezwykłym starożytnym tekście Vigyan Bhairav jest ukrytych 112 technik, w tym wiele rodzajów medytacji, aby doświadczyć nieskończoności w sobie.  JAKIE KORZYŚCI?Odkryj jak w sobie skutecznie uwolnić wszystko, co jeszcze powstrzymuje Cię przed pójściem ...
Milion dobrych życzeń dla Ziemi z Srodmiescie, zobacz zdjęcie
Milion dobrych życzeń dla Ziemi
To jest Międzynarodowa inicjatywa wspierająca konferencję ONZ w sprawie zmian klimatu, COP24, która odbędzie się w Katowicach w grudniu 2018r.Uniwersytet Brahma Kumaris aktywnie uczestniczy w wielu programach środowiskowych. Istotą tej działalności jest edukacja oparta na zrozumieniu związku pomiędzy świadomością, postawą, sposobem postrzegania i działaniem a stanem środowiska naturalnego i świa ...
GRILL poznaj nowych ludzi z Srodmiescie, zobacz zdjęcie
GRILL poznaj nowych ludzi
Organizujemy grilla dla osób, które chcą poznać nowych ludzi. Myślimy o Warszawie jako o miejscu jego organizacji. Raczej chodzi o osoby spokojne, nie nastawione na imprezowanie i picie alkoholu. Takie osoby doskonale same sobie zorganizują czas i towarzystwo do picia. Zainteresowanych prosimy o kontakt. Grill ma nie mieć charakteru randkowego dla młodych ludzi, ale integracyjny dla osób pogodnyc ...

Powrót do korzeni - warsztat świadomej pracy z ciałem z elementami maoryskiej Haki

Dodaj takie ogłoszenie!

Wiosna to czas przebudzenia i wolności. Pozwól obudzić się także swojemu ciału i świadomości! Wróć do korzeni, uwolnij się od blokad i odzyskaj utraconą w codziennym biegu równowagę.

Adventure Assistant razem z HAKAact zapraszają na warsztat świadomej pracy z ciałem z elementami maoryskiego tańca wojennego HAKA.
HAKA jest potężnym instrumentem transformacji emocji - pozwala doświadczyć uczuć takimi, jakimi są i wygenerować efektywne odpowiedzi na stres, złość i żal.
Podczas zajęć będziemy czerpać z mądrości i doświadczenia również innych tradycyjnych społeczności, aby dzięki połączeniu pierwiastków ducha i ciała, przybliżyć się do wewnętrznej harmonii i obudzić uśpioną w nas pierwotną energię.

W trakcie warsztatu:
- zrozumiesz, na czym polega siła świadomego, spokojnego oddechu,
- odkryjesz w sobie równowagę, dzięki tradycyjnym zajęciom z kijami,
- poznasz niezwykłą, oczyszczającą moc maoryskiej HAKI.

Zajęcia odbędą się na Polach Mokotowskich. Spotykamy się o godz.12:00 pod Pomnikiem Tysiąclecia Jazdy Polskiej.
Ubierz się wygodnie i weź ze sobą butelkę wody.

Warsztat poprowadzi Adventure Assistant, czyli Krzysiek Myślicki - fizjoterapeuta, specjalista od świadomej pracy z ciałem, który razem z Kubą Szymczyną z HAKAact współtworzy projekt poświęcony HAKA Ka Mate.

Udział w warsztacie jest całkowicie bezpłatny, na koniec będzie możliwość wrzucenia monety do przysłowiowego kapelusza ;)

Budzimy uśpioną moc. Wracamy do korzeni.
Hī!