JEDEN Wszechogarniający 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania11/01/2016
JEDEN Wszechogarniający
Introspekcja:

JEDEN należy do wszystkich.

Refleksja:
Dusza rozmawia z JEDNYM: Mój drogi, mój JEDYNY, Twoje ramiona są tak wielkie, a Twoje serce jest tak szczodre, że jesteś w stanie objąć każdego w ciepłym, delikatnym i kochającym uścisku. W Twoich objęciach jest spokój, bezpieczeństwo i pewność. W Twoim sercu jest równość, zachwyt i pełnia.

JEDEN rozmawia z duszą: Słodka duszo, obejmuję każdą duszę jako Swoje „dawno zagubione, a teraz odnalezione dziecko”. W Moim objęciu każde dziecko odzyskuje prawo do siedzenia na tronie Mojego serca. W Moim sercu każda dusza jest drogocennym klejnotem, który żyje z uczciwością i czystością. Pan jest zadowolony z uczciwych serc.

Świadomość podczas działania: W pamiętaniu JEDNEGO mogę działać wg zasady, która jednoczy: wszyscy jesteśmy jedną rodziną.

Sposób patrzenia ze świadomością, że jestem duszą: Gdy moje oczy są spokojne i duchowe, jestem w stanie zabierać innych jednym spojrzeniem ponad wszelkie różnice.
Zapraszamy GALERIAMEDYTACJI.PL i BRAHMAKUMARIS.PL

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Smolna 11, Warszawa, Poland
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Szkoła dla DJów | Warsztaty DJ | Pomysł na prezent z Śródmieście, zobacz zdjęcie
Szkoła dla DJów | Warsztaty DJ | Pomysł na prezent
Szukasz pomysłu na ciekawy prezent?Chcesz poznać na czym polega praca DJa?Chcesz poszerzyć swoje umiejętności?Wpadnij na nasze warsztaty DJskie-Warsztaty prowadzone w pierwszej stacjonarnej szkole dla DJów w samym centrum Warszawy przy ul. Hożej 9 -Warsztaty w trybie indywidualnym-Najlepszy sprzęt DJski na rynku :) Zajęcia dla kobiet, dzieci, mężczyzn dla osób początkujących i średniozaawansowanyc ...
Tego nie można ominąć 李 z Śródmieście, zobacz zdjęcie
Tego nie można ominąć 李
Chodźcie wszyscy dzis o 20:30 na Marszalkowska 37 w Warszawie do kosciola Zbawiciela na megakonferencje czlowieka, ktory byl na samym dnie, bo szukal czym jest milosc, poznal dobrze zycie zwyklego czlowieka a dzis jest kaplanem I strzela kazania jak strzaly w samo sedno. Chodźcie 李
psychokog , psychoterapia, TUS
Serdecznie zapraszam do mojego Centrum Terapii i Szkoleń mieszczącego się przy ul. Puławskiej 28 m. 28 róg z ul. Madalińskiego w Warszawie, na psychoterapię, konsultacje psychologiczne, logopedię, do grupy wsparcia, terapię pedagogiczną i na szkolenia indywidualne i dla firm. Psychoterapię prowadzimy w nurcie poznawczo-behawioralnym. Obecnie prowadzimy nabór do grup z treningu umiejętności społecz ...
Bekantan - ratowanie gatunku.
Polski projekt biznesowy który ma na celu ratowanie ginącego gatunku. Dołączając do niego nie tylko w tym możesz pomóc ale i też solidnie zarobić. Biznes oparty na produkcie energy drink ' Bekantan' i innych DG. Tu dowolna inwestycja da Ci dobry dochód. Zapewniam wszelkie szczegóły.
Wspólne wyjście do Muzeum Powstania Warszawskiego z Śródmieście, zobacz zdjęcie
Wspólne wyjście do Muzeum Powstania Warszawskiego
Zapraszamy na wspólne zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego - jest to wyjątkowe miejsce gdzie historia łączy się z nowoczesnością.(Spotkanie w ramach projektu Razem po zdrowe nawyki)
Więcej ogłoszeń