JEDEN Wszechogarniający 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania11/01/2016
JEDEN Wszechogarniający
Introspekcja:

JEDEN należy do wszystkich.

Refleksja:
Dusza rozmawia z JEDNYM: Mój drogi, mój JEDYNY, Twoje ramiona są tak wielkie, a Twoje serce jest tak szczodre, że jesteś w stanie objąć każdego w ciepłym, delikatnym i kochającym uścisku. W Twoich objęciach jest spokój, bezpieczeństwo i pewność. W Twoim sercu jest równość, zachwyt i pełnia.

JEDEN rozmawia z duszą: Słodka duszo, obejmuję każdą duszę jako Swoje „dawno zagubione, a teraz odnalezione dziecko”. W Moim objęciu każde dziecko odzyskuje prawo do siedzenia na tronie Mojego serca. W Moim sercu każda dusza jest drogocennym klejnotem, który żyje z uczciwością i czystością. Pan jest zadowolony z uczciwych serc.

Świadomość podczas działania: W pamiętaniu JEDNEGO mogę działać wg zasady, która jednoczy: wszyscy jesteśmy jedną rodziną.

Sposób patrzenia ze świadomością, że jestem duszą: Gdy moje oczy są spokojne i duchowe, jestem w stanie zabierać innych jednym spojrzeniem ponad wszelkie różnice.
Zapraszamy GALERIAMEDYTACJI.PL i BRAHMAKUMARIS.PL

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Smolna 11, Warszawa, Poland
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
KONKURS LITERACKO PISARSKI
Amatorzy, którzy potrafią ciekawie pisać mogą wziąć udział w konkursie. Teksty mogą być na dowolny temat i w dowolnej formie, ale muszą być oryginalne i nigdzie nie publikowane. Zgłoszenia tylko od autorów tekstów. Przewidywane nagrody do 600 zł, o ich przyznaniu i wysokości decydują czytelnicy.