Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
 Voucher na egzamin Microsoft Pearson VUE , MCSA, MCP  z Praga Polnoc, zobacz zdjęcie
Voucher na egzamin Microsoft Pearson VUE , MCSA, MCP
Dzien dobry mam do sprzedania voucher na dowolny egzamin microsoft odbywajacy sie w osrodku Pearson VUE koszt egzaminu microsoft to 110 USD przykladowy egzamin: https://www.microsoft.com/en-us/learning/exam-70-744.aspx pelna liste mozna znalesc na stronie https://www.microsoft.com/en-us/learning/exam-list.aspx a liste osrodkow https://home.pearsonvue.com/Clients/Microsoft.aspx do egzaminu nalezy podejsc do 28 czerwca 2019koszt 300 zl

Koncert w Łazienkach Królewskich

Dodaj takie ogłoszenie!

Zapraszamy na koncert z okazji Dnia Dziecka. Muzyka jednoczy, a nasz koncert będzie okazją by wspólnie, międzypokoleniowo brać aktywny udział w życiu kulturalnym Stolicy.

Koncert odbędzie się w Teatrze Stanisławowskim w Starej Pomarańczarni w Łazienkach Królewskich w Warszawie. W programie utwory w wykonaniu duetów: fortepianowych, wiolonczelowych, gitarowych, saksofonowych, wystąpią soliści oraz wykonane zostaną pieśni.

W programie Stanisław Moniuszko, Wolfgang Amadeus Mozart, Edvard Grieg, Antonín Dvořák, Johannes Brahms, Erik Satie.

Wystąpią uczniowie klasy fortepianu Pani Bogny Kołodziej, klasy wiolonczeli Pana Michała Rudzińskiego, klasy gitary Pana Mateusza Grygorowicza, klasy saksofonu Pana Jakuba Murasa, klasy śpiewu Pani Małgorzaty Pawłowskiej, a także z klasy fortepianu dla dorosłych Pani Grażyny Kołodziej.


Termin: 16.06.2019, godzina 17:00

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/344332366283528/

Wstęp wolny