Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Poznań Fenomen uzdrowienia Bruno Groening  - nieuleczalne nie istnieje! FILM z Poznan, zobacz zdjęcie
Poznań Fenomen uzdrowienia Bruno Groening - nieuleczalne nie istnieje! FILM
Otwarta projekcja filmu dokumentalnego FENOMEN BRUNO GROENING Od 15 lat na ekranach kin POZNAŃ Kino Bułgarska 19 ul. Bułgarska 19 niedziela, 27 stycznia 2019, godz.11:00 – 17:30 (łącznie z 2 przerwami) Film w 3 częściach (po ok. 95 min. każda) W 1949 roku jedno nazwisko wypełniało nagłówki gazet: Bruno Groening. Wydawano nakłady specjalne gazet, a ...
FORT Va przeleciał 2016 oraz 2017. Poznań dla miłośników fortyfikacji z Poznan, zobacz zdjęcie
FORT Va przeleciał 2016 oraz 2017. Poznań dla miłośników fortyfikacji
Stowarzyszenie Miłośników Fortyfikacji "Kernwerk" FORT Va BONINFESTUNG POSEN nadal żyje! Jeszcze nie wiemy co, przyniesie nam 2018 rok.www.kuchniawojskowa.plDziękujemy za udział w latach ubiegłych 2016 i 2017 zabawa była przednia.Z radością informujemy, że 23-24 kwietnia 2016 została uruchomiona trasa turystyczna na terenie Fortu Va. Nie chodzi dosłownie o reklamę tylko o oderwanie od codzienności ...

Kurs Pozytywnego Myślenia.

Dodaj takie ogłoszenie!
W Galerii Medytacji prowadzone są spotkania tematyczne i kursy: kurs Medytacji radża jogi, kurs Pozytywnego myślenia i kurs Wzmacniania poczucia własnej wartości. Każdy z kursów zawiera kilka tematycznie następujących po sobie sesji, które dostarczają praktycznych rozwiązań, poprawiają psychiczną kondycję i inspirują do osobistego rozwoju. Kursy są nieodpłatne.

Kurs Pozytywnego myślenia:

Myśl jest energią ludzkiego umysłu. Aby wykorzystać cały jego potencjał
i wybierać w życiu to, co jest dobre, trzeba zmienić utarty sposób myślenia, postrzegania siebie i rzeczywistości.

Kurs pokazuje metody, jak:
– myśleć pozytywnie
– odzyskać kontrolę nad swoją negatywnością
– rozwinąć pozytywną świadomość
– odkryć zasady utrzymujące pozytywność w życiu
– wyciszać się i relaksować

Życie zawsze będzie przynosić jakieś wyzwania. Wiedząc, jak tworzyć pozytywną postawę, możemy zmieniać problemy w szanse, czyniąc swoje życie mniej napiętym, a bardziej przyjemnym.

Myśli są największym i najmniej rozumianym zasobem energii we Wszechświecie. Rozumiejąc i skupiając tę energię, odzyskujemy klucz do szczęścia i zadowolenia. Kurs jest prowadzony w formie wykładów, rozmów i ćwiczeń.

Centrum Konferencyjne w Poznaniu, sala E 1. Poznań ul. Ogrodowa 12.
Wstęp wolny. Zapraszamy GALERIAMEDYTACJI.PL BRAHMAKUMARIS.PL


Popularne