Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Warsztaty Pieśni Indiańskich i Ceremonialnych - 23.11.2019r.

Dodaj takie ogłoszenie!

Celem warsztatów jest przybliżenie i nauka korzystania z mądrości i kultury pierwotnych ludów Ziemi. Szamańskie tradycje przypominają nam o szacunku dla Ziemi i przodków, o znaczeniu natury i o sile spokojnego serca. Sięgając do pradawnych wierzeń korzystamy z wiedzy starożytnych ludów obu Ameryk, jednocześnie otrzymując cenne rady w obliczu wątpliwej kondycji współczesnego świata.


Na warsztatach "Pieśni Indiańskich i Ceremonialnych" poznamy pieśni tradycji Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej oraz pieśni wykonywane w trakcie ceremonii, rytuałów itp.
Nauczymy się pięknych, tradycyjnych pieśni, ich znaczenia i legend z nimi związanych. Pieśni te były (i nadal są) wykorzystywane podczas zgromadzeń, rytuałów i ceremonii.
Poznamy pieśni plemion Lakota, Irokezów, Azteków, Majów, Taino, Shipibo i innych. Warsztatom towarzyszyć będą pokazy zdjęć, nagrań i opowieści, prezentujące kulturę rdzennych Indian.

W trakcie spotkania łączymy klasyczne pieśni indiańskie (wykonywane w rdzennym języku), z pieśniami CEREMONIALNYMI (śpiewanymi w języku hiszpańskim oraz angielskim). Uczymy się nastrojowych utworów, które wykonywane są podczas rytuałów na całym świecie - są to pieśni, które mają za zadanie wznosić Ducha, skupić uczestników ceremonii na pozytywnych myślach i wizjach podczas wspólnych praktyk.
Pieśni Ceremonialne są znane i popularne w świecie spotkań i praktyk szamańskich w obu Amerykach i Europie, co umożliwi uczestnikom ich rozpoznanie i wspólne śpiewanie na tego typu spotkaniach.


****************************************


Wideo promujące warsztaty:
https://www.youtube.com/watch?v=kQOaGiEkiKk
https://www.youtube.com/watch?v=IA8R4bJS0Sw


*****************************************

Prowadzący:

Tomasz Czyba (Harevis)
Majański Strażnik Dnia (the Daykeeper) polskiego pochodzenia. Muzyk, kompozytor, flecista, terapeuta.
Naukę kalendarza Majów rozpoczął w roku 2012 po spotkaniu z Shuni Giron i Tatą Pedro Cruzem. W czerwcu 2014 został inicjowany podczas ceremonii ognia na Majańskiego Strażnika Dnia.
Twórca muzyki inspirowanej kalendarzem Chol'Qij/Tzolkin (Maltiox Project - The 20 Mayan Naguales). Indywidualny psychoterapeuta metody Regresing(R) oraz prowadzący Medytacje Dynamiczne wg Osho.


******************************


TERMIN:
MALOKA Staniątki, 23 listopada 2019
(dzień później, 24 listopada odbędzie się Ceremonia KAKAO, prowadzona przez Tomka Czybę)

Godziny zajęć:
sobota, godz. 10:00-18:00

W trakcie spotkania przewidziane są przerwy na napoje i lekkie posiłki lub przekąski. Będzie również przerwa obiadowa/catering (posiłki nie są wliczone w cenę warsztatu, pokrywają je uczestnicy samodzielnie; na sali dostępne będą herbaty, zioła itp).
W dniu warsztatów (a najlepiej również dzień przed i po) zaleca się zachowanie czystości energetycznej - unikamy alkoholu, kawy, środków odurzających, papierosów i mięsa, a także stresu.

Inwestycja: 200 zł

(dla osób uczestniczących w Ceremonii KAKAO 24 listopada - zniżka 5%)


Kontakt i rezerwacja miejsc:

e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com
tel. 577 658 888

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Niepołomice