Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Warsztat HAKA Ka Mate Częstochowa z Mokotow, zobacz zdjęcie
Warsztat HAKA Ka Mate Częstochowa
Kia ora!Zapraszamy na dwudniowe warsztaty HAKA Ka Mate. Pod okiem dwóch doświadczonych prowadzących: Jakuba Szymczyny i Krzysztofa Myślickiego, odkryjesz swoją wewnętrzną siłę oraz stworzysz własną i niepowtarzalną Hakę.Haka Ka Mate jest tańcem wojennym, pomagającym odzyskać kontrolę nad sytuacją. W trakcie wykonywania Haki uświadamiasz sobie, że nigdy nie jesteś osamotniony podczas konfrontacji z ...
Wstęp do medytacji klasy mistrzowskiej 22 maja Warszawa  z Mokotow, zobacz zdjęcie
Wstęp do medytacji klasy mistrzowskiej 22 maja Warszawa
WARSZTAT - "Wstęp do medytacji klasy mistrzowskiej" 22 maja - Warszawa: 19:30-21:00, ul. Księcia Trojdena 2C​W programie:- praktyczne zastosowanie technik oddechowych- nauka medytacji dająca głęboki odpoczynek umysłowi- wprowadzenie do wydarzenia Unveiling Infinity (Vigyan Bhairav) 112 technik i rodzajów medytacji klasy mistrzowskiej Sri Sri Raviego Shankara, który przybywa i prowadzi po raz pier ...
Wstęp do medytacji klasy mistrzowskiej 19 i 22 maja  z Mokotow, zobacz zdjęcie
Wstęp do medytacji klasy mistrzowskiej 19 i 22 maja
WARSZTAT - "Wstęp do medytacji klasy mistrzowskiej" 19 maja - Warszawa: 18:30-20:00, ul. Księcia Trojdena 2C 22 maja - Warszawa: 19:30-21:00, ul. Księcia Trojdena 2C ​W programie:- praktyczne zastosowanie technik oddechowych- nauka medytacji dająca głęboki odpoczynek umysłowi- wprowadzenie do wydarzenia Unveiling Infinity (Vigyan Bhairav) 112 technik i rodzajów medytacji klasy mistrzowskiej Sri S ...
Co ludzie powiedzą?! - czyli o lęku przed wystąpieniami z Mokotow, zobacz zdjęcie
Co ludzie powiedzą?! - czyli o lęku przed wystąpieniami
Musisz prezentować, ale za każdym razem, gdy o tym pomyślisz, Twój żołądek robi fikołka?Chcesz przemawiać lub rozwijać swoje umiejętności liderskie, ale nie wiesz jak zacząć?Przyjdź i przekonaj się sam!To spotkanie przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!Będzie ono poprowadzone w formule Dynamic Demo Meeting, dedykowane właśnie osobom, które myślą o dołączeniu do Toastmasters (co to takiego? przeczy ...
Kino a po kinie Wars i Sawa na powiślu? M28.
Chętniej z kimś, się przejdę.http://warszawa.naszemiasto.pl/…/wars-i-sawa-legenda-powrac….Kogoś rusza? Jeszcze do kina można byłoby się udać przed spektaklem świateł.M28.
Więcej ogłoszeń

Warsztat HAKA KA MATE

Dodaj takie ogłoszenie!

Zapraszamy na dwudniowe warsztaty HAKA Ka Mate. Pod okiem dwóch doświadczonych prowadzących: Jakuba Szymczyny i Krzysztofa Myślickiego, stworzysz własną i niepowtarzalną Hakę.

Haka Ka Mate jest tańcem wojennym, pomagającym odzyskać kontrolę nad sytuacją. W trakcie wykonywania Haki uświadamiasz sobie, że nigdy nie jesteś osamotniony podczas konfrontacji z wyzwaniami. Odpowiedni oddech, mimika oraz pozycje ciała osadzają w danej chwili i umożliwiają transformację lęku w siłę sprawczą i wolę walki o swoje.

W czasie warsztatów poznasz kulturę Maorysów, odkryjesz swoje wewnętrzne zwierzę, wykorzystasz tkwiący w Tobie potencjał, zmierzysz się z własnymi blokadami wewnętrznymi, a następnie poddasz je transformacji.

Warsztaty są świetną okazją do pracy nad oddechem, głosem i ciałem. Będzie można krzyczeć i wyszaleć się, ale też wyciszyć i wsłuchać w siebie. Być może nie pozwalasz sobie na to od lat, a nawet nie wiesz, jak za tym tęsknisz. Doznasz też uczucia przynależności i wspólnoty i poznasz super ludzi, z sobą na czele.

Przygotuj się do warsztatu. "Niezwykłe" zdarzenia zaczną się dziać od momentu podjęcia decyzji, wyruszenia w "podróż po swoje". Zapisz te sytuacje, zapisz sny, zapisz pytania oraz intencję, z jaką przychodzisz.

Więcej szczegółów sprawdzisz tutaj: https://www.facebook.com/events/370943173763630/

Tutaj znajdziesz link do formularza zgłoszeniowego:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScfIhs0mi00avBlqXeXJDTm4ZO6-ZRLiMAO-2GG9NppOjcjHw/viewform

Warsztaty odbędą się 13-14.04. w godz. 10:00-18:00 w Drzewie Życia przy ul. Makolągwy 21/1 w Warszawie.

Podejmij świadomą decyzję i do zobaczenia!

Popularne