Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Wstęp do medytacji klasy mistrzowskiej 22 maja Warszawa  z Mokotow, zobacz zdjęcie
Wstęp do medytacji klasy mistrzowskiej 22 maja Warszawa
WARSZTAT - "Wstęp do medytacji klasy mistrzowskiej" 22 maja - Warszawa: 19:30-21:00, ul. Księcia Trojdena 2C​W programie:- praktyczne zastosowanie technik oddechowych- nauka medytacji dająca głęboki odpoczynek umysłowi- wprowadzenie do wydarzenia Unveiling Infinity (Vigyan Bhairav) 112 technik i rodzajów medytacji klasy mistrzowskiej Sri Sri Raviego Shankara, który przybywa i prowadzi po raz pier ...

Warsztat HAKA Ka Mate Częstochowa

Dodaj takie ogłoszenie!

Kia ora!

Zapraszamy na dwudniowe warsztaty HAKA Ka Mate. Pod okiem dwóch doświadczonych prowadzących: Jakuba Szymczyny i Krzysztofa Myślickiego, odkryjesz swoją wewnętrzną siłę oraz stworzysz własną i niepowtarzalną Hakę.
Haka Ka Mate jest tańcem wojennym, pomagającym odzyskać kontrolę nad sytuacją. W trakcie wykonywania Haki uświadamiasz sobie, że nigdy nie jesteś osamotniony podczas konfrontacji z wyzwaniami. Odpowiedni oddech, mimika oraz pozycje ciała osadzają w danej chwili i umożliwiają transformację lęku w siłę sprawczą i wolę walki o swoje.
W czasie warsztatów poznasz kulturę Maorysów, wykorzystasz tkwiący w Tobie potencjał, zmierzysz się z własnymi blokadami wewnętrznymi, a następnie poddasz je transformacji.
Warsztaty są świetną okazją do pracy nad oddechem, głosem i ciałem. Będzie można krzyczeć i wyszaleć się, ale też wyciszyć i wsłuchać w siebie. Być może nie pozwalasz sobie na to od lat, a nawet nie wiesz, jak za tym tęsknisz.
Doznasz też uczucia przynależności i wspólnoty i poznasz super ludzi, z sobą na czele.


Link do szczegółów wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/396855544471174/


Link do naszej strony:
https://www.facebook.com/hakaadventure1/


Serdecznie zapraszamy

Kuba i Krzysiek