Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

podatek akcyza, akcyzowy, clo, urzad skarbowy, urzad celny, agencja celna warszawa Dorota

Dodaj takie ogłoszenie!

791900445


agencja celna akcyza,auto zaprasza do wspolpracy
- prygotujemy dokuemnty
- sprawdzimy dokumenty
- przetlumaczymy dowody rejestracyjne i umowe/fakture
- wyliczymy akcyze
-wycenimy samochod
- zarejestrujemy auto/motor/uzywane/nowe/sprowadzone/krajowe
brak ukrytych kosztów jak u konkurencji
Nasza firma od 10 lat zajmuje się formalnościami związanymi z opłaceniem podatku akcyzowego. Pozycję na rynku zawdzięczamy świetnej opinii i zaufaniu, którym obdarzają nas nasi Klienci. Na terenie Warszawy i okolic obsługujemy wiele komisów samochodowych, luksusowych salonów samochodowych oraz innych osób zawodowo trudniących się handlem samochodami. Zapraszamy również osoby prywatne nie związane z handlem samochodami, dla których przygotowaliśmy naszą specjalną usługę - odbiór dokumentów u Klienta.

Przed zgłoszeniem do Urzędu Celnego wszystkie dokumenty są uważnie przygotowywane i sprawdzane, co znacznie usprawnia wydanie potwierdzenia akcyzy. Przygotowujemy deklarację podatkową AKC-U, obliczamy podatek akcyzowy, składamy dokumenty we właściwym urzędzie w/g rejonizacji podatkowej Klienta, opłacamy należny podatek akcyzowy, odbieramy dokumenty.

KOMPLEKSOWA POMOC W REJESTRACJI POJAZDÓW SPROWADZONYCH Z ZAGRANICY ORAZ ZAKUPIONYCH W KRAJU.

W Twoim imieniu przeprowadzimy wszystkie niezbędne czynności prowadzące do zarejestrowania samochodu i wydania docelowych tablic rejestracyjnych.
Samochody sprowadzone / nowe. Zadzwoń i umów się z nami na rejestrację Twojego auta. Przyjedziemy do Ciebie, odbierzemy dokumenty, zarejestrujemy pojazd, a tablice rejestracyjne dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres.

JAK PRZEBIEGA USŁUGA REJESTRACJI POJAZDU?

Pozostawiasz nam dokumenty swojego auta i podpisujesz upoważnienia do reprezentowania Ciebie w kolejnych Urzędach i to wszystko, czego oczekujemy od Ciebie. My wydajemy Ci potwierdzenie przyjęcia zlecenia, które jest potwierdzeniem prawnie zawartej umowy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystko będzie przebiegało rzetelnie i zgodnie z obowiązującym prawem.

Opinie rzeczoznawców
- WYCENA POJAZDÓW,

- TŁUMACZENIA
Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe wymagane do rejestracji pojazdu, jak również tłumaczenia wszelkiego rodzaju innych dokumentów. Tłumaczenia wykonujemy u tłumaczy przysięgłych wpisanych na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości. W naszej ofercie znajdują się tłumaczenia z takich języków jak: Niemiecki, Niderlandzki, Włoski, Hiszpański, Francuski, Angielski, Litewski, Szwedzki, Duński, Słowacki, Słoweński, Czeski i Grecki.

- URZĄD KOMUNIKACJI rejestrujemy samochód, odbieramy tablice, pozwolenie czasowe, kartę pojazdu, naklejkę na szybę,
Załatwianie formalności we wszystkich urzędach celnych w warszawie i woj. mazowieckim min.
al. Krakowska 106
ul. Osmańska 5
ul Utrata 4
ul Przejazdowa 25

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Sabały 3, Warszawa, Polska
Proponowane
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Próba szczelności instalacji gazowej Warszawa z Wlochy, zobacz zdjęcie
Próba szczelności instalacji gazowej Warszawa
Próba szczelności instalacji gazowej. Uprawnienia gazowe. Wypisywanie dokumentów np. do gazowni.
Odbiór mieszkania, kupno mieszkania, doradztwo techniczne budowlane  z Wlochy, zobacz zdjęcie
Odbiór mieszkania, kupno mieszkania, doradztwo techniczne budowlane
Zajmę się odbiorem mieszkania w stanie deweloperskim jak również pomogę przy zakupie mieszkania z rynku wtórnego.Prowadzę działalność budowlaną specjalizującą się wykończeniami i remontami. Ponadto jestem magistrem inżynierem budownictwa. Pomagam w odbiorach mieszkań z rynku pierwotnego jak i deweloperskiego. Sprawdzam m. in.:-jakość tynków-wylewki (szlichty)-kąty w pomieszczeniach-jakość okładzin ...
Sezonowe odśnieżanie
Zlecę w okresie zimowym (od X do II - do ustalenia) usuwanie śniegu od poniedziałku do piątku na terenie przy niewielkim budynku. Praca może być wykonana zarówno łopatą jak i niewielkim urządzeniem mechanicznym (odśnieżarka itp.) - sposób leży w gestii wykonawcy. Specyfikacja zlecenia: W okresie zimowym usuwanie od poniedziałku do piątku śniegu od godz. 8:30, lodu, ...
AutoCAD/ Rysunki/ Projekty / Branża budowlana/ stolarska/ geodezyjna z Wlochy, zobacz zdjęcie
AutoCAD/ Rysunki/ Projekty / Branża budowlana/ stolarska/ geodezyjna
Oferuję wykonanie rysunków CAD/ Sketchup- wyroby metalowe CNC- elementy do wycięcia- rzuty- przekroje- detale- plany sytuacyjne (branża budowlana)- projekty zabezpieczeń - projekty mebli- instrukcje składania mebliPrzerysowywanie PDF oraz skanów do CAD.Oferuje również pomoc w wykonywaniu projektów dla uczniów i studentów. Przyjmuje zlecenia nie tylko z okolic Warszawy, możliwa również praca zdalna ...
Drukowanie szarf pogrzebowych z Wlochy, zobacz zdjęcie
Drukowanie szarf pogrzebowych
Drukowanie szarf pogrzebowych na profesjonalnej drukarce.Do wyboru są złote lub czarne litery nanoszone na białą satynową szarfę , które nanoszone są na Napis na szarfie pogrzebowej powinien dobrze oddawać relacje łączące składającego kwiaty z osobą zmarłą, dlatego też pomagamy w redagowaniu jego treści.Odbior osobisty Warszawa Włochy ul. Popularna . Tel.507144588
Przedłużanie rzęs z dojazdem do klientki! z Wlochy, zobacz zdjęcie
Przedłużanie rzęs z dojazdem do klientki!
Witam,  Zajmuję sie przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs metodami 1:1, 2:1, 3:1. Pracuje na produktach firmy Noble lashes oraz black lashes.  Ceny:  1:1 - 75zl  2:1 - 80zl 3:1 - 85zl  Zapraszam! :)
SZKOLENIA BHP SZYBKO
Oferujemy szereg usług z zakresu bhp i ppoż. m.in.- szkolenia BHP, - szkolenia PPOŻ, - szkolenia z pierwszej pomocy, - opracowywanie instrukcji bhp i ppoż, - współpraca przy opracowaniu oceny ryzyka,- sporządzanie dokumentacji powypadkowej, - kontrole stanu bhp i ppoż, - coroczną analizę stanu bhp i ppoż, - oraz wszelkiego rodzaju bieżące konsultacje z zak ...
Więcej ogłoszeń