Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Ksiegowość - doradztwo - fundusze unijne

Dodaj takie ogłoszenie!

Prowadzimy usługi z zakresu księgowości, rozliczeń podatkowych i doradztwa biznesowego. W Stargardzie świadczymy kompleksowe usługi księgowe oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o dowolnym profilu działalności i dowolnej formie prawnej.

Ceny naszych usług negocjujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę rodzaj działalności, ilość dokumentów księgowych w miesiącu, zakres prac dodatkowych.

Mamy dokładną i aktualną wiedzę o obowiązujących przepisach. Działamy terminowo i dokładnie, korzystamy z doskonałego zaplecza IT.
Prowadzimy dla Państwa:
- usługi księgowe;
- obsługę kadrowo-płacową;
- usługi doradztwa podatkowego;
- usługi doradztwa biznesowego / finansowego;
- fundusze unijne.

DGK Sp. z o.o. działa od 1991 roku. W 2014 rozpoczęliśmy działalność w Stargardzie Szczecińskim.

Zapraszamy do współpracy:
Stargard Szczeciński
ul. Czarnieckiego 24C
tel. 603 634 525

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Czarnieckiego 24C, 73-110 Stargard Szczeciński
Proponowane
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Przeglądy instalacji gazowych w budynkach i mieszkaniach. Przeglądy gazowe Stargard , Szczecin z Stargard Szczecinski, zobacz zdjęcie
Przeglądy instalacji gazowych w budynkach i mieszkaniach. Przeglądy gazowe Stargard , Szczecin
Wykonuję przeglądy instalacji gazowej w budynkach i mieszkaniach. Wykrywam nieszczelności w instalacji gazowej. Wykonuję pomiar stężenia tlenku węgla w pomieszczeniach. Wystawiam protokoły potwierdzające wykonanie przeglądu i faktury. We wszystkich budynkach prawo wymaga przeprowadzenia takiego przeglądu każdego roku. Posiadam wymagane uprawnienia gazowe. Do wykrywania nieszczelności używam najn ...
Kontener morski, wysoki, magazynowy z Stargard Szczecinski, zobacz zdjęcie
Kontener morski, wysoki, magazynowy
Używany standardowy kontener morski.W pełni sprawny, suchy, szczelny.Dopuszczenie do transportu morskiego na okres 2 lat.Wymiary:*długość: 12.192 mm*szerokość: 2.438 mm*wysokość: 2.896 mmOferujemy również kontenery 6-metrowe.Nowe i używane.Zapewniamy transport w korzystnych cenach.
odłuszczanie obłuskiwanie gryki z Stargard Szczecinski, zobacz zdjęcie
odłuszczanie obłuskiwanie gryki
Odłuszczamy grykę cena 600zł za 1tone przywiezionej gryki. posiadamy wialnie, suszarnie, transport