Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Łóżko rehabilitacyjne obrotowe Twist

Dodaj takie ogłoszenie!
Łóżko rehabilitacyjne TWIST przeznaczone jest do mobilizacji osób niepełnosprawnych do wykonywania codziennych czynnościach życiowych.

Funkcje łóżka TWIST:

1. elektryczna regulacja oparcia, zgięcia i podnoszenia umożliwia ustawienie dowolnej pozycji osoby niepełnosprawnej w łóżku od leżącej na wznak do siedzącej ze zgięciem nóg
2.innowacyjna elektryczna lub manualna funkcja obrotu całego łoża w poprzek łóżka, aż do pozycji siedzącej ze spuszczonymi nogami na brzegu łóżka pomaga samodzielnie wstać z łóżka i ponownie położyć się.
3. płynna zmiana wysokości całego łóżka od 45-85 cm pozwala wstać z wyższej pozycji siedzącej lub samodzielnie przesiąść się dopasowują wysokość łóżka do wysokości siedziska wózka.

Zalety łóżka TWIST:

1. poprawia aktywność pacjenta- ułatwia wstawanie z łóżka i samodzielny powrót
2. częsta zmiana pozycji i aktywność ruchowa wzmacnia serce, układ oddechowy i ruchowy osoby niepełnosprawnej, a przez to przyspiesza rehabilitację pacjenta
3. pozwala na pozostanie w domowym otoczeniu i dalsze, samodzielne i niezależne funkcjonowanie.
4. zwiększa samodzielność pacjenta, odciąża w zajęciach osoby opiekujące się. Pacjent może samodzielnie siadać, jeść, czytać, oglądać TV, przyjmować gości i bez pomocy wychodzić z łóżka. Pielęgnacja chorego ogranicza się do asekuracji podczas wstawania bez fizycznych obciążeń kręgosłupa opiekuna.
Istnieje możliwość zakupu łóżka z funkcją trendelenburga po wcześniejszym ustaleniu.

Dane techniczne:
wymiary łóżka: 211x103 cm
wymiary łoża: 200x90 cm
max obciążenia 120 kg
FILM PRZEDSTAWIAJĄCY DZIAŁANIE ŁÓŻKA TWIST!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=zUKrdq_st2Y
Łóżko dostarczane jest na terenie całej Polski:
  • przez naszych serwisantów, którzy zainstalują łóżko oraz przeszkolą Pacjenta i Opiekunów.


Cena: 7000 zł

Jeżeli macie państwo jakieś pytania prosimy kontakt telefoniczny lub e-mail

Tel. 606-315-314
602-417-259
(61) 28-17-018

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Śrem, Polska
Proponowane
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Sprzedam Kompletną Wypożyczalnie Sprzętu Wodnego z Srem, zobacz zdjęcie
Sprzedam Kompletną Wypożyczalnie Sprzętu Wodnego
Sprzedam kompletną wypożyczalnie sprzętu wodnego, gotową do pracy (komplet) Wypożyczalnie prowadziłem w sezonie 2015/2016 - jednak ze względu na brak czasu nie jestem w stanie dalej działać. Mogę odstąpić miejsce na sezon 2016. 20 km od Poznania na głównej plaży do prowadzenia tej wypożyczalni. Wypożyczalnia spełnia wszystkie przepisy i wymogi. Koszt najmu na cały sezon powierzchni od gminy ...