Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

malowanie czujników parkowania pod kolor samochodu

Dodaj takie ogłoszenie!

Zapraszam na stronę firmy:

https://moto-gadzet.pl


Cena obejmuje usługę malowania / lakierowania zestawu czujników parkowania pod kolor samochodu


Poniżej opis i przebieg realizacji usługi:

- klient wpłaca zaliczkę na konto firmy w kwocie 50zł

- klient podaje mailem zdjęcie naklejki kodu lakieru samochodu

- klient wybiera czujniki, które go interesują lub przesyła swoje na adres firmy (można przekazać osobiście w godzinach pracy biura. Proszę wtedy o wcześniejszy telefon)

- po pomalowaniu czujników (około 3 dniach) klient otrzymuje informację, że czujniki są do odebrania lub w przypadku wybrania naszej oferty do zakupienia interesującego zestawu.

Cena całkowita za malowanie czujników - sensorów, to 100zł. Sensory można nabyć u mnie w firmie.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Wyzwolenia 2/16, 41-103 Siemianowice Śląskie, Polska
Proponowane
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Pełnienie funkcji Kierownika Budowy lub Inspektora Nadzoru z Siemianowice Slaskie, zobacz zdjęcie
Pełnienie funkcji Kierownika Budowy lub Inspektora Nadzoru
Oferujemy:Nadzór Inwestycyjny;Pełnienie funkcji Kierownika Budowy lub Inspektora Nadzoru ;Pełne Inwestorstwo Zastępcze wraz z nadzorem inwestorskim;Zarządzanie projektem;Kontrola kosztów realizacji;Pełne doradztwo inwestycyjne (technologie, procedury, wybór wykonawcy, itp.);Opiniowanie umów zawartych z zespołem projektowym i wykonawcą;Obowiązkowe kontrole techniczne utrzymania obiektów budowlanych ...