Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Kierownik Budowy, Inspektor Nadzoru, Przeglądy Budowlane, Świadectwa Energetyczne,Ekspertyzy,Odbiory

Dodaj takie ogłoszenie!


Firma MIRBUD Nadzory i Okresowe Przeglądy Budowlane, Usługi Ogólnobudowlane Mirosław Kruczyński pełni nadzory budowlane w zakresie kierownika budowy lub inspektora nadzoru inwestorskiego, wykonuje przeglądy techniczne budynków, ekspertyzy i oceny techniczne, oceny stanu technicznego budynku przed zakupem oraz odbiory mieszkań i budynków, a także świadectwa energetyczne.


Świadczymy usługi kierownika budowy, inspektora nadzoru. Jako kierownik budowy czy inspektor nadzoru zajmujemy się kontrolą jakości potwierdzoną w dzienniku budowy, pracujemy w formie wizyt na budowach. Wykonujemy świadectwa energetyczne, ekspertyzy i opinie techniczne.

W przypadku budowy doradzimy, które etapy warto skontrolować i pomożemy w rozwiązaniu ewentualnych wątpliwości technicznych. Zaufało nam już wielu inwestorów, którzy rzetelność naszych usług potwierdzili wystawieniem referencji!Oferujemy przeglądy techniczne roczne, półroczne i pięcioletnie głównie budynków mieszkalnych wielorodzinnych, biurowych, obiektów szpitalnych oraz hal przemysłowych i magazynowych. Posiadamy przykładowe przeglądy zarówno budowlano-sanitarne, jak i elektryczne, dostępne w wersji elektronicznej.

Cennik usług przeglądów technicznych dla Warszawy i województwa mazowieckiego dostępny jest na naszej stronie internetowej: http://www.mirbud-nadzory.plNa szeroką skalę zajmujemy się pomocą w odbiorach, ocenach stanu technicznego przed zakupem jako inspektor nadzoru. Podczas odbioru wskazujemy wady budynku lub mieszkania, które są niezgodne z Polskimi Normami, przepisami techniczno-budowlanymi, a także z umową podpisaną ze sprzedającym. Pozwala to uniknąć w okresie późniejszym dodatkowych kosztów i problemów związanych z wykończeniem. Na koniec w oparciu o Warunki Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych opracowane przez Instytut Techniki Budowlanej sporządzona zostaje opinia techniczna zawierająca listę wykrytych wad budowlanych.


Podczas odbioru sprawdzamy min.: tynki; posadzki; stolarkę okienną i drzwiową; obróbki blacharskie; elementy balkonów; stan ogólny instalacji sanitarnych; stan ogólny instalacji elektrycznych; wysokość pomieszczeń; na życzenie także powierzchnię.


Cennik usług ustalamy indywidualnie z klientem. Zależy on przede wszystkim od powierzchni użytkowej budynku lub lokalu oraz lokalizacji.


Wykonujemy również ekspertyzy i oceny techniczne oraz świadectwa energetyczne.W przypadku zainteresowania proszę o kontakt:

mgr inż. Mirosław Kruczyński 505-950-412

miroslaw.kruczynski@wp.pl

www.mirbud-nadzory.pl

Pozytywne opinie znajdą Państwo również na stronie kierownikbudowy2.oferteo.plPozdrawiam,

Mirosław Kruczyński


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Sternicza 100, 01-383 Warszawa, Polska
Proponowane
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
KIEROWNIK BUDOWY - NADZORY
CHĘTNIE PODEJMĘ SIĘ NADZORU NAD BUDOWĄ u inwestora prywatnego lub firmy.Posiadam wieloletnie doświadczenie w zawodzie wszystkie potrzebne uprawnienia oraz ubezpieczenie.tel.881-450-503
Geodeta, usługi geodezyjne, podziały dziełek, pomiary lokali, tyczenia, inwentaryzacje powykonawcze z Rembertow, zobacz zdjęcie
Geodeta, usługi geodezyjne, podziały dziełek, pomiary lokali, tyczenia, inwentaryzacje powykonawcze
Wykonujemy:-Mapy do celów projektowych;-Inwentaryzacje powykonawcze budynków oraz budowli;-Inwentaryzacje powykonawcze przyłączy oraz sieci uzbrojenia terenu;-Pomiary objętości mas ziemnych;-Pomiary wysokości obiektów niedostępnych;-Pomiary lokali-Inne prace geodezyjne związane z geodezyjnymi pomiarami sytuacyjno-wysokościowymi.-Podziały nieruchomości;-Wznowienia punktów granicznych;-Wykazy synchr ...
Studio Tapicerskie BINCZI
Specjalizujemy się w produkcji mebli od podstaw, wykonujemy je według projektów i zamówienia oraz renowacji mebli nowoczesnych i antyków. Zapraszamy do współpracy
Ekologiczny węgiel o zerowej spiekalności z Rembertow, zobacz zdjęcie
Ekologiczny węgiel o zerowej spiekalności
Węgiel oferowany przez Pure Fuels Project należy do najlepszych jakościowo w Polsce. Zerowa spiekalność sprawia, że komina i pieca nie trzeba często czyścić. Po spaleniu powstaje też bardzo mała ilość popiołu, mniejsza niż w przypadku większości węgla dostępnego na rynku. Poza węglem, Pure Fuels oferuje też inne towary. Mam w posiadaniu niewykorzystane jeszcze kupony rabatowe. Zapraszam do kontakt ...
Renowacja mebli stylowych i wspóczesnych .Anyki z Rembertow, zobacz zdjęcie
Renowacja mebli stylowych i wspóczesnych .Anyki
Renowacja mebli od A-Z wszelkie naprawy ,Fachowo Pozdrawiam.
Więcej ogłoszeń