Sprzedaż wierzytelności  

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania02/11/2019

Syndyk masy upadłości w prowadzonym postępowaniu upadłościowym wobec dłużnika Mariusza Stachowa prowadzącego działalności gospodarczej pod firmą Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Troll Mariusz Stachów w Szklarskiej Porębie w upadłości likwidacyjnej zaprasza do zapoznania się z ofertą na zakup wierzytelności wchodzących w skład masy upadłości:

Wierzytelność w postaci nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze V Wydział Gospodarczy z dnia 04.12. 2017 r. w sprawie o sygn.. akt V GNc 1537/17 wraz z nadaną w dniu 14.02.2018 r. klauzulą wykonalności.


Sprzedaż wierzytelności poprzez przetarg ze składaniem ofert do 25.11.2019r. Więcej informacji na stronie: http://kancelaria-syndyka.pl/produkt/zakup-wierzytelnosci-wchodzacych-w-sklad-masy-upadlosci-mariusza-stachow-w-upadlosci-likwidacyjnej/246

Beata(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 04-2018
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Jelenia Góra
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Malowanie Twarzy/ Face Painting z Jelenia Góra, zobacz zdjęcie
Malowanie Twarzy/ Face Painting
Witam. zajmuje się profesjonalnym malowaniem twarzy/rąk. Moje prace charakteryzują się profesjonalnym malunkiem, szczegółami i dobranym wzorem, maluję odpowiednimi farbami z atestami. Moje prace maluję od 2-5 minut na os. zależnie od wybranego wzoru, na imprezy szykuję własny wzornik. Zapraszam po ofertę, prowadzę również warsztaty jak malować dobrze.
Sprzedaż i montaż nagrobków. Jelenia Góra i okolice. z Jelenia Góra, zobacz zdjęcie
Sprzedaż i montaż nagrobków. Jelenia Góra i okolice.
Witam, zajmujemy się sprzedażą i montażem nagrobków w Jeleniej Górze i okolicach. Profesjonalnie, sumiennie, dokładnie, w atrakcyjnych cenach. Więcej informacji telefonicznie. Zapraszamy.