Zabudowy tarasów, balkonów , pergoli 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania22/07/2019
zajmujemy się aranżacją tarasów, balkonów,
W naszej ofercie posiadamy systemy zabudowy tarasów -balkonów-ganków : system zabudowy szklanej bezramowej oraz ramowej. Systemy przesuwne z przeznaczeniem do istniejących zadaszeń, balkonów oraz ganków lub kompletne systemy z zadaszeniem tarasów, - nowoczesny design.
Nasze systemy zabudowy poprawa efektywność energetyczną Twojego domu. System bezramowej zabudowy szklanej, jest optymalnym rozwiązaniem dla Twojego domu, mieszkania czy firmy. korzystaj ze swojego tarasu, balkonu lub ganku przez cały rok. Zyskaj metry użytkowe w swoim domu i stwórz ze swojego ganku, balkonu lub tarasu wygodne miejsce odpoczynku bez względu na pogodę na zewnątrz. Zabezpiecz sie przed wiatrem, hałasem albo zmianami pogody. poprawisz tym sposobem efektywność energetyczną Twojego domu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji ,zapewniamy fachową poradę.

W ofercie posiadamy systemy tarasowe z kompozytu drewna, sztachety oraz deski kompozytowe z przeznaczeniem na ogrodzenia.

projekt - sprzedaż - montaż


Artur(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 03-2014
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Gorzów Wielkopolski
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Karta informacyjna przedsięwzięcia, sprzeciw społeczeństwa, decyzja środowiskowa.
Witam serdecznie,specjalizuje się w sporządzaniu dokumentacji środowiskowej niezbędnej do uzyskania decyzji środowiskowej, w szczególności:- karty informacyjne przedsięwzięcia- raporty oceny oddziaływania na środowisko,- udział w sporze społeczeństwa- przygotowanie przedsiębiorstw do kontroli administracyjnychod ponad 12 lat zajmuje się ochroną środowiska na różnych etapach inwestycji,na bieżąco u ...
Peugeot Boxer Fiat Ducato Citroen Jumper Iveco Daily Klucz Kluczyk Pilot Kodowanie Dorabianie z Gorzów Wielkopolski, zobacz zdjęcie
Peugeot Boxer Fiat Ducato Citroen Jumper Iveco Daily Klucz Kluczyk Pilot Kodowanie Dorabianie
Przedmiotem sprzedaży jest nowy kluczyk wraz z programowaniem (kodowaniem) do: - Fiat Ducato ( Od 2009 )- Citroën Jumper ( Od 2009 )- Peugeot Boxer ( Od 2009 )Do zakodowania klucza potrzebne są wszystkie klucze działające z samochodem oraz sam samochód. "Dorabianie i kodowanie kluczy samochodowych"ul. Kosynierów Gdyńskich 15 (Budynek LOK, pokój nr 3)66-400 Gorzów Wlkp.
Malowanie twarzy - malowanie buziek  z Gorzów Wielkopolski, zobacz zdjęcie
Malowanie twarzy - malowanie buziek
Malowanie buziek - cena zależna od ilości dzieci i lokalizacji imprezy (od 10 zł za 1 dziecko na małych imprezach + dojazd od 20 zł) Używam Farb Snazaroo. Zapraszam do kontaktu.