Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Mini ładowarka bobcat -wynajem, usługi

Dodaj takie ogłoszenie!

Usługi mini ładowarką bobcat: niwelacja terenu, wywóz i załadunek ziemi, gruzu, materiałów sypkich, big-bagów i palet, wywóz obornika, odśnieżanie.

Maszyna bardzo zwrotna, wjedzie w trudno dostępne miejsca, również do budynków i pomieszczeń.

Udźwig 1200 kg
Wysokość podnoszenia 270 cm
Szerokość 160 cm

70zł/h

powiat skierniewicki, rawski, brzeziński

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
96-130 Michowice, Polska
Proponowane
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Pisanie wniosków o dotację do Lokalnej Grupy Działania LGD MROGA, biznes plan, biznesplan z Brzeziny, zobacz zdjęcie
Pisanie wniosków o dotację do Lokalnej Grupy Działania LGD MROGA, biznes plan, biznesplan
Jako doświadczony doradca pragnę zaoferować Państwu fachową pomoc w uzyskaniu dotacji Lokalnych Grup Działania na założenie i rozwój firmy . Zajmuję się sporządzaniem biznesplanów, pisaniem wniosków, rozliczaniem dotacji. Posiadam ogromną wiedzę i doświadczenie zawodowe w zakresie wszystkich projektów unijnych. Udzielam doradztwa. Oferuje kompleksową obsługę procesu inwestycyjnego, w tym:• identy ...