Alladyn pranie dywanów ! TRANSPORT GRATIS ! 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania29/09/2020

Witaj !

Szukasz profesjonalnej firmy, która doskonale zna się na czyszczeniu dywanów, wykładzin, a także meblowych czy samochodowych tapicerek? Jesteś we właściwym miejscu! Alladyn to nowoczesna pralnia dywanów, która świadczy usługi związane między innymi z praniem dywanów w kąpieli wodnej i ich obszywaniem, usuwaniem nieprzyjemnych zapachów z tapicerowanych mebli, impregnacją, a także ozonowaniem.

Czyszczenie i impregnacja dywanów
Poza dokładnym czyszczeniem dywanów i praniem wykładzin dywanowych zajmujemy się również ich impregnacją. Dywan poddany takiemu zabiegowi nie tylko jest dobrze zabezpieczony i zachowuje czystość na dłużej, ale jego domowe odkurzanie staje się o wiele prostsze oraz przyjemniejsze. Do impregnacji używamy wyłącznie przeznaczonych do tego specjalnych impregnatów, które zmiękczają materiał, powodują nasycenie kolorów i poprawiają ogólny wygląd dywanów.

Ozonowanie
Klientom naszej firmy proponujemy również usługę związaną z dezynfekcją bez użycia środków chemicznych. Ozonowanie przy wykorzystaniu ozonu o silnych właściwościach utleniających powoduje skuteczne usuwanie niebezpiecznych dla zdrowia zarodników pleśni, grzybów, wirusów czy innych mikroorganizmów. Ozonowanie to bezpieczny proces i jeden z najskuteczniejszych sposobów dezynfekcji dywanów czy wykładzin. Do współpracy zachęcamy zarówno Klientów indywidualnych, jak i przedszkola, szkoły, instytucje czy punkty usługowe.

Punkty do których można zawieźć dywany lub dzwonić aby umówić się na odbiór z twojego domu:
Polanka 11a telefon: 503 061 842
Chrzanów Szpitalna 2 telefon: 602 779 188
Chrzanów Kadłubek 21 telefon: 501 105 700
Trzebinia Krakowska 17 telefon: 732 883 576
Józefów Borsucza 9 telefon: 504 087 045

Zapraszamy na naszego fanpagea
https://www.facebook.com/alladyn.pralnia.3
oraz stronę internetową
https://podywan.pl/

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Alwernia