Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Syndyk "FHU MSM" Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej we Wrocławiu sprzeda wierzytelność

Dodaj takie ogłoszenie!
1. Przedmiotem sprzedaży jest wierzytelność wchodząca w skład masy upadłości "Firmy Handlowo - Usługowej MSM" Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej we Wrocławiu stwierdzona wyrokiem Sądu Okręgowego we Wrocławiu X Wydział Gospodarczy z dnia 11 maja 2016 r., sygn. akt X GC 326/14, opatrzonym klauzulą wykonalności z dnia 23 października 2017 r., w kwocie 131.385,51 zł (według stanu na dzień 9 czerwca 2019 r.), na którą składa się należność główna w kwocie 131.083,83 zł oraz ustawowe odsetki za opóźnienie w kwocie 301,68 zł, opisana szczegółowo w załączniku do Regulaminu określającego tryb i zasady przeprowadzenia sprzedaży z wolnej ręki wierzytelności służącej "Firmie Handlowo - Usługowej MSM" Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej we Wrocławiu pn. "Opis sprzedawanej wierzytelności", który to załącznik będzie zainteresowany osobom zainteresowanym w kancelarii syndyka mieszczącej się we Wrocławiu przy ul. Św. Mikołaja 59-60/7 oraz drogą elektroniczną - w przypadku zgłoszenia chęci jego otrzymania pod adresem e-mail: kancelaria@milek.com.pl.
2. Wierzytelność, o której mowa w pkt 1 powyżej, podlega sprzedaży za cenę nie niższą niż 40.000,000 zł (słownie: czterdzieści tysięcy złotych).
3. Sprzedaż odbywa się w drodze nieograniczonego pisemnego przetargu ofertowego.
4. Pisemne oferty zawierające oświadczenia i dokumenty określone w regulaminie sprzedaży należy składać w kancelarii syndyka we Wrocławiu (50-127), przy ul. Św. Mikołaja 59-60/7, do dnia 2 lipca 2019 r., do godz. 15:00, z dopiskiem: "oferta na wierzytelność MSM"; rozpoznanie ofert nastąpi w dniu 3 lipca 2019 r., o godz. 12:30, w kancelarii syndyka.
5. Warunkiem wzięcia udziału w sprzedaży jest prawidłowe złożenie pisemnej oferty zakupu oraz wpłacenie w terminie zakreślonym do składania ofert wadium w kwocie 2.000,00 zł (słownie: dwa tysiące złotych) na rachunek bankowy masy upadłości w Banku Pekao S.A. o numerze: 68124067681111000056638233 i zaksięgowanie tej kwoty na ww. rachunku bankowym najpóźniej do momentu rozpoznania ofert.
6. W przypadku wpłynięcia kilku ofert wiążąca pozostaje oferta zawierająca najwyższą cenę; syndyk może jednak - w celu sprzedaży przedmiotu przetargu za jak najkorzystniejszą cenę - zarządzić dodatkowy przetarg ustny (licytację); w dodatkowym przetargu ustnym ceną wywoławczą będzie najwyższa cena z ofert pisemnych, a uczestnikami przetargu będą osoby, które złożyły oferty pisemne i które stawiły się w dacie otwarcia ofert osobiście lub przez pełnomocników; dodatkowa ustna licytacja odbywa się w dniu rozpoznania ofert.
7. Syndyk zastrzega sobie prawo unieważnienia lub odwołania przetargu bez podania przyczyny oraz prawo do swobodnego wyboru oferty, jeżeli oferenci zaoferują tę samą cenę.

Szczegółowe warunku sprzedaży i wymagania co do oferty są zawarte w regulaminie sprzedaży, który jest dostępny w lokalu Kancelarii i na stronie www.ardobiejewska.pl. Informacje o przedmiocie i zasadach sprzedaży można także uzyskać pod nr tel. 71 783 99 38 i pod adresem e-mail: kancelaria@milek.com.pl.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Świętego Mikołaja 59-60, 50-127 Wrocław, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
usługi kadrowo-płacowe
Świadczę usługi kadrowo-płacowe dla mikro firmMam doświadczenie, zapraszam do współpracyProponuję umiarkowane ceny i wystawiam faktury
Darmowa aplikacja mobilna "Mój skarbiec" do zarządania budżetem domowym z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Darmowa aplikacja mobilna "Mój skarbiec" do zarządania budżetem domowym
Ogarnij swoje finanse! Jeśli nadal zarządzasz budżetem na kartce papieru, w zeszycie czy w arkuszu kalkulacyjnym to jest dla Ciebie dobra wiadomość. Mój skarbiec to profesjonalna aplikacja mobilna dedykowana do zarządzania domowymi finansami.Szukaj aplikacji "Mój skarbiec" na Google Play i App Store. Dostępna również w języku angielskim "My treasure" i niemieckim "Mein Tresor".