Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Syndyk sprzeda wierzytelności Eneridea sp. z o.o. w upadłości

Dodaj takie ogłoszenie!
Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym Eneridea sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Kielcach zaprasza do składania ofert na zakup wierzytelności wchodzących w skład masy upadłości Eneridea sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Kielcach, za łączną cenę nie niższą niż kwota 500 złotych brutto.

Przedmiotowe wierzytelności zostały objęte zestawieniem tabelarycznym dostępnym do pobrania na stronie internetowej www.saltarski.com w zakładce Przetargi/Należności.

Podstawowe informacje na temat wierzytelności przeznaczonych do przyszłej sprzedaży według stanu na dzień 17 kwietnia 2019r.:
Wartość nominalna należności - 121.472,29 zł
Liczba podmiotów - 16
Typ dłużnika - osoby fizyczne, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, podmioty prawa handlowego.

Oferty na zakup wierzytelności Upadłego należy składać do dnia 7 maja 2019 r. na adres mailowy oferty@saltarski.com.

Złożona do Syndyka oferta winna mieć formę pisemną z podpisem uprawnionego reprezentanta i zawierać pełne dane oferenta wraz ze wskazaniem kontaktowego numeru telefonu, adresu e-mail i proponowanej ceny zakupu.

Wszelkiego rodzaju zapytania przyjmowane są drogą elektroniczną za pośrednictwem e-mail: kancelaria@saltarski.com lub pod numerem telefonu (22) 749 16 97.