Syndyk sprzeda pakiet wierzytelności wchodzacych w skład masy upadłości ADS Inwest sp. z o.o. 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania07/01/2019
  • Lokalizacja
Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym ADS Inwest sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zaprasza do udziału w konkursie ofert, przedmiotem którego jest sprzedaż z wolnej ręki wierzytelności wchodzących w skład masy upadłości ADS Inwest sp. z o.o. w upadłości, szczegółowo opisanych w tabeli nr 4 stanowiącej załącznik do wyceny należności Upadłego, za cenę łączną nie niższą niż 50.200,00 (pięćdziesiąt tysięcy dwieście) złotych, z wyłączeniem wierzytelności wobec Rudy Rydz sp. z o.o. opisanej pod pozycją 17 ww. tabeli.

Wszelkie zapytania dotyczące przedmiotu i warunków sprzedaży, w tym prośby o przesłanie zestawienia wierzytelności wchodzących w skład oferowanego pakietu należności, przyjmowane są za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: kancelaria@saltarski.com.

Oferta winna być złożona bezpośrednio w Kancelarii Syndyka Tycjana Saltarskiego – Al. Komisji Edukacji Narodowej 55 lok. 27, 02-797 Warszawa lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: oferty@saltarski.com w terminie do dnia 21 października 2019 roku (decyduje data wpływu oferty do Kancelarii Syndyka). Oferta winna zawierać pełne dane oferenta (imię i nazwisko/nazwa firmy, adres korespondencyjny/adres siedziby), kontaktowy numer telefonu oraz e-mail, a także wskazanie proponowanej ceny zakupu.

Koszty zawarcia umowy sprzedaży ponosi w całości oferent.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 55 lok. 27, 02-797 Warszawa, Polska