Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

syndyk sprzeda wierzytelności

Dodaj takie ogłoszenie!
Syndyk masy upadłości WADROX S.A. 42-200 Częstochowa, ul. Bór 180 ogłasza nieograniczony pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż za najwyższą zaoferowaną cenę pakietu wierzytelności w łącznej kwocie 157.751,18 zł. Oferty powinny być składane do dnia 30.06.2019 r., w zaklejonych kopertach z napisem: „Przetarg na sprzedaż wierzytelności WADROX S.A.”, na adres: Biuro Syndyka Krystyna Swadowska 42-200 Częstochowa, ul. Bór 147 - lub mailowo: wadroxsa@gmail.com. Szczegółowe informacje: tel. 660 718 894 lub wadroxsa@gmail.com. Syndyk zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru ofert, a także zamknięcia przetargu bez dokonania wyboru.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Częstochowa