Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Sprzedam pakiet wierzytelności

Dodaj takie ogłoszenie!

Sygn. akt V GUp 3/15


Syndyk masy upadłości FSC Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Bełchatowie informuje o zamiarze sprzedaży z wolnej ręki i zaprasza do składania ofert na zakup pakietu wierzytelności o łącznej wysokości 427.641,52 zł, za najwyższą możliwą do uzyskania cenę, wyższą niż cena wywoławcza.

Cena wywoławcza pakietu wierzytelności: 30.000 zł (trzydzieści tysięcy złotych).

Sprzedaż prowadzona jest w ramach konkursu ofert ogłoszonego na podstawie postanowienia Sędziego-komisarza z dnia 11 stycznia 2019 roku.

Pisemne oferty powinny zawierać w szczególności:

a. Dane oferenta,

b. Wysokość proponowanej ceny oraz sposób i termin jej uiszczenia, przy czym płatność musi nastąpić przed przeniesieniem własności pakietu wierzytelności,

c. Oświadczenie o za poznaniu się z warunkami sprzedaży i przyjęciu ich bez zastrzeżeń.

Termin składania ofert: 18 czerwca 2019 roku, godzi na 15.00.

Oferty powinny być składane na piśmie lub w formie korespondencji e-mail w terminie do 18 czerwca 2019 roku godzina 15.00. Adres syndyka: Kancelaria radcy prawnego Michał Raj, ul. Wigury 30A lok. 11, 90-319 Łódź, e-mail: syndyk@upadlosci-lodz.pl.

Szczegółowe informacje na temat przedmiotu sprzedaży i warunków można uzyskać za pośrednictwem poczty elektronicznej kierowanej na adres kancelaria@upadlosci-lodz.pl lub telefonicznie pod nr tel. 533 745 415 (w godz. 9-16).