Kierowcy ciężarowy z Ukrainy  

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania24/01/2020
  • Lokalizacja

Zatrudniamy i wynajmujemy i rekrutujemy pracowników z Ukrainy, Białorusi i innych krajów WNP dla wszystkich branż.


KORZYŚCI Z WYNAJĘCIA PRACOWNIKA Z UKRAINY:


• JAKOŚĆ, SOLIDNOŚĆ, PRACOWITOŚĆ

Oferujemy jedynie wyselekcjonowanych, sprawdzonych fachowców i pracowników. Dzięki temu dajemy gwarancję na jakość pracy naszych pracowników i zapewniamy ciągłość prac.

Pozyskujesz wykwalifikowanego, chętnego do pracy pracownika


• WYDAJNOŚĆ

Nasi pracownicy są zdeterminowani do pracy i pracują chętnie nawet 10 – 12 godzin dziennie Naszą przewagą jest wydajność co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Terminowość to nasz atut.


• PROSTE ROZLICZENIA

Płacisz jedynie za przepracowane godziny wynajętych od Nas pracowników na podstawie wystawionej przez naszą firmę faktury vat. Dzięki tej formie rozliczenia wszystko wpisujesz jako KOSZT SWOJEJ FIRMY.

• OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Optymalizujesz koszty zatrudnienia, to my opłacamy składki ZUS, badania lekarskie, zezwolenia, zapewniamy zakwaterowanie. Nie ponosisz kosztów i rozwiązujesz problem zwolnień lekarskich.


• BRAK SKOMPLIKOWANYCH FORMALNOŚCI

Przejrzysta i jasna umowa z naszą firmą sprawi, że odciążymy Cię ze wszystkich formalności i biurokracji. Zapewniamy legalność pobytu i wszelkie zezwolenia na pracę, oraz niezbędne certyfikaty.


• NAJLEPSZY SERWIS

Wynajmując pracownika, otrzymasz również koordynatora, który dopilnuje jakości, pomoże rozwiązać każdy problem, zareaguje na Twoje potrzeby. Będziesz zachwycony naszym serwisem i obsługą


Dysponujemy pracownikami gotowymi do podjęcia pracy od dziś!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h 7 dni w tygodniu


ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS I ZAPYTAJ O PRACOWNIKÓW


Oferuję również szkolenia z zatrudnienia i legalizacji pobytu cudzoziemców, usługi doradcze z zakresu zatrudnienia cudzoziemców.

Maria(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 09-2018
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Żywiec