Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Oprator CNC z Ukrainy - usługi rekrutacyjne

Dodaj takie ogłoszenie!

Dla 3 operatorów CNC poszukujemy oferty pracy na terenie Polski. Kandydaci posiadają odpowiednie doświadczenia oraz gotowi do wyjazdu.


Również w naszej bazie posiadamy innych specjalistów oraz pracowników z Ukrainy.


SBS Poland (KRAZ 15384) - skuteczna rekrutacja pracowników ze wschodu. W naszej ofercie dla Państwa dysponujemy pracownikami z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Uzbekistanu oraz z Azji, posiadając bezpośredni dostęp do tamtejszych rynków pracy. Rekrutujemy kandydatów, którzy cechują się wysokim zaangażowaniem i determinacją na powierzonym stanowisku pracy.


Spośród innych firm wyróżnia nas bogate doświadczenie oraz baza danych naszych pracowników, z którymi utrzymujemy aktywny kontakt i których zaufanie wypracowaliśmy. Ma to ogromne znaczenie w płynności dostarczania pracowników i/lub ich wymiany.


Gwarantujemy stabilność w zatrudnieniu oraz jego długoterminowość nawet do 3 lat i dłużej.KORZYŚCI DLA KLIENTA

– optymalizacja kosztów,

– oszczędność czasu,

– elastyczność,

– wygoda i bezpieczeństwo.

– personalizacji usługi,

– komfort i profesjonalizm.


Zapraszamy do współpracy!

Just (Zobacz więcej ogłoszeń) Użytkownik od 01-2018
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Żary