Kierowcy CE 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania24/01/2020
  • Lokalizacja

Zatrudniamy i rekrutujemy pracowników kierowców samochodów ciężarowych z Ukrainy, Białorusi i innych krajów WNP dla wszystkich branż.


• OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Optymalizujesz koszty zatrudnienia, to my opłacamy składki ZUS, badania lekarskie, zezwolenia, zapewniamy zakwaterowanie. Nie ponosisz kosztów i rozwiązujesz problem zwolnień lekarskich.


• BRAK SKOMPLIKOWANYCH FORMALNOŚCI

Przejrzysta i jasna umowa z naszą firmą sprawi, że odciążymy Cię ze wszystkich formalności i biurokracji. Zapewniamy legalność pobytu i wszelkie zezwolenia na pracę, oraz niezbędne certyfikaty.


• NAJLEPSZY SERWIS

Wynajmując pracownika, otrzymasz również koordynatora, który dopilnuje jakości, pomoże rozwiązać każdy problem, zareaguje na Twoje potrzeby. Będziesz zachwycony naszym serwisem i obsługą


Dysponujemy pracownikami gotowymi do podjęcia pracy od dziś!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h 7 dni w tygodniu


ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS I ZAPYTAJ O PRACOWNIKÓW


Oferuję również szkolenia z zatrudnienia i legalizacji pobytu cudzoziemców, usługi doradcze z zakresu zatrudnienia cudzoziemców.


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Wawer
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Kaletnik -szycie toreb z Wawer, zobacz zdjęcie
Kaletnik -szycie toreb
Kaletnik modelarz z własną pracownią oferuje wiedzę i pomoc przy tworzeniu autorskich toreb damskich na podstawie projektu lub opisu.Zpraszam zainteresowane osoby do współpracy.
Szukam firmy do współpracy (zleceniodawcy), branża techniczna
Witam. Prowadzę działalność gospodarczą od ponad roku w zakresie:- 43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych- 33.13.Z - Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych (Niewykluczona zmiana głównego PKD czy też dodanie innych) Poszukuję podmiotu, który nie wyrabia się ze swoimi pracami ze względu na ilość zleceń, brak pracowników, czy też z innych przycz ...