Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Kupię pojemniki 1000l IBC, DPPL, Paletopojemniki, IBC Service

Dodaj takie ogłoszenie!


IBC SERVICE jest wyspecjalizowaną firmą recyklingową zajmującą się serwisem, recyklingiem, a także sprzedażą opakowań przemysłowych wielokrotnego użytku - zbiorników IBC, beczek, kanistrów, itp.

W ramach prowadzonej przez nas działalności oferujemy Państwu odbiór odpadów opakowaniowych – 15 01 02, 15 01 05, 15 01 10*. Przy odbiorze zostaną spełnione wszelkie wymogi określone przepisami ochrony środowiska.

Naszą działalność prowadzimy w oparciu o posiadane zezwolenie na zbieranie i przetwarzanie odpadów opakowaniowych - Decyzja nr 74/OS/2015 z dnia 16.01.2015r., zmieniona Decyzją nr 3494/OS/2017 z dnia 29.09.2017r., wydana przez Marszałka Województwa Śląskiego w Katowicach.

Na podstawie posiadanego zezwolenia firma IBC SERVICE na wszystkie przyjęte odpady opakowaniowe potwierdza KPO (Kartę Przekazania Odpadu) oraz na wniosek wystawia DPR (Dokument Potwierdzający Recykling).

www.ibcservice.com.pl
www.ibc1000.pl
ibc@ibc1000.pl

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Ustroń
Popularne