Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Agencja Pracy LEVEL WORK - Outsourcing pracowniczy z Praga Polnoc, zobacz zdjęcie
Agencja Pracy LEVEL WORK - Outsourcing pracowniczy
LEVEL WORKAgencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr Certyfikatu 10944świadczy usługi w zakresie:- Pośrednictwa pracy- Rekrutacji i selekcji pracowników- Doradztwa Personalnego- Leasingu PracownikówTwoje korzyści:- brak kosztów rekrutacji i selekcji personelu oraz obniżenie kosztów zatrudnienia - możliwość szybkiego reagowania na sytuacje ...
Pracownicy z Ukrainy, Białorusi z Praga Polnoc, zobacz zdjęcie
Pracownicy z Ukrainy, Białorusi
Agencja pracy Alliance Group posiada dużą ilość pracowników fizycznych, fachowców z różnych branż. Działamy na terenie całej PolskiRekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla z Ukrainy, Bialorusi.- pracownicy produkcji- pracownicy do sprzątania– budowlańcy (murarze, tynkarze, hydraulicy);– elektrycy;– spawacze;– kierowcy kat. B,C,E…;– pracownicy fizyczni.Mamy pracowników do ...

Dofinansowanie z Urzędu Pracy. Warszawa i cała Polska. Wnioski, biznesplan. Najtaniej.

Dodaj takie ogłoszenie!
Posiadam ponad pięcioletnie doświadczenie w redagowaniu wniosków do Urzędów Pracy. Mam dużą skuteczność, a sporządzone przeze mnie dokumenty są poprawne pod względem merytorycznym i formalnym.

Udzielam pomocy przy przy redagowaniu materiałów do UP czy PUP już w cenie od 450zł!!!

➡️ Stworzę Twój oryginalny biznesplan, dostosowany do Twojej wizji własnej firmy
➡️ Wypełnię wniosek
➡️ Wykonam rzetelnie tabele finansowe
➡️ Profesjonalnie doradzę


Napisz lub zadzwoń do nas (także sms). Ze względu na realizację zleceń w ciągu dnia i konieczność skupienia na swojej pracy, proszę o kontakt telefoniczny po godzinie 16-ej.

Działam błyskawicznie. Czas realizacji zlecenia to 2-3 dni robocze!