Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Usługi HR - rekrutacja pracowników z Ukrainy

Dodaj takie ogłoszenie!

Agencja Pracy Tymczasowej SBS Poland (KRAZ 15384) to firma, która powstała, aby tworzyć nowoczesne rozwiązania w branży. Łączymy interesy pracownika i pracodawcy. Skupiamy się na poszukiwaniu osób, które satysfakcjonuje praca tymczasowa, i które wykonają ją w sposób solidny. Odpowiednie kwalifikacje naszych pracowników wniosą również dodatkową wartość do Państwa firmy. Naszymi kandydatami są: pracownicy z Ukrainy, Polski, Mołdawii.

Dlaczego warto z nami współpracować?

1) Rozliczenie za efekty - pracując z nami płacisz dopiero w momencie nawiązania współpracy z kandydatem, który spełnia Twoje wymagania. Do tego momentu usługa rekrutacyjna jest bezpłatna.

2) Oszczędności - usługi rekrutacyjne tylko pozornie nie są tanie. Rekrutując z SBS Poland możesz skupić uwagę na rozwijaniu biznesu, a my w tym czasie dostarczymy Ci zmotywowanych, produktywnych pracowników o potwierdzonych kompetencjach.

Współpraca z nami jest w pełni bezpieczna. Nadajemy bezpłatny okres sprawdzający dla każdego pracownika oraz bezpłatną wymianę w przypadku niezgodności. Koordynator naszej agencji utrzymuje kontakt zarówno z Państwem, jak i z pracownikiem, aby jak najszybciej reagować na pojawiające się potrzeby.

Zapraszamy do współpracy.

Z poważaniem,

Zespół SBS Poland

Kontakt do nas:

tel. +48791899128


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Nowa Sól