Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Pracownicy z Ukrainy z Jelenia Gora, zobacz zdjęcie
Pracownicy z Ukrainy
Agencja Pracy Alliance Group Sp. Z.o.o. działa w branży pośrednictwa pracy . Dla naszych klientów pozyskujemy pracowników z Ukrainy, Rosji, Białorusi, Mołdawii i innych krajów bloku wschodniegoNasza oferta jest skierowana do przedsiębiorców , którzy na lokalnym rynku pracy nie mogą znaleźć odpowiednich kandydatów do pracy, a także do tych Państwa którzy pragną zaoszczędzić w kosztach zatrudnienia ...
ADR DGSA Doradca sprawozdania roczne materiały niebezpieczne Jelenia Góra tanio
Doradca ADR DGSA transport towarów niebezpiecznych roczne sprawozdaniaDoradztwo ADRPrzepisy ustawy o przewozie towarów niebezpiecznych z dnia 19 sierpnia 2011 r. (Art. 15.1.) oraz Umowa europejska dotycząca międzynarodowego przewozu drogowego towarów niebezpiecznych (ADR) (1.8.3.1) nakładają na przedsiębiorcę, który wykonuje przewóz drogowy towarów niebezpiecznych lub związanez nim pakowanie, zała ...
Wykwalifikowani pracownicy z Europy Środkowo-Wschodniej  z Jelenia Gora, zobacz zdjęcie
Wykwalifikowani pracownicy z Europy Środkowo-Wschodniej
Wykwalifikowani pracownicy z Europy Środkowo-Wschodniej i Azji zapełniają luki zatrudnienia w wielu sektorach gospodarki, m.in. na produkcji, czy w budownictwie. Są to ludzie utalentowani, zmotywowani, pewni.

Pracowniki z Ukrainy

Dodaj takie ogłoszenie!

Jesteśmy Polską Agencją zatrudnienia Alliance group, działamy w branży międzynarodowego pośrednictwa pracy.
Poszukujemy pracę dla Ukraińców w Polsce .
Zajmujemy się poszukiwaniem odpowiedniego kandydata, uzyskujemy niezbędne dokumenty do wyjazdu i organizujemy jego wyjazd do Polski.

Yana (Zobacz więcej ogłoszeń) Użytkownik od 04-2018