Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Naprawiam Nintendo, Gameboy, Commodore, Atari, Amiga, Sega, Pegasus, NES, SNES

Dodaj takie ogłoszenie!

facebook.com/RetroKlinika
"Retroklinika" zaprasza!

Twoja stara konsolka lub stary komputer na coś cierpi i nie możesz na to dłużej patrzeć? Coś jej dolega? Nie widzi na jedno oko? W kościach coś nieprzyjemnie chrupie, trzeszczy? Nie działają wszystkie funkcje życiowe? A może pożółkła ze starości lub ktoś się na biedactwie wyżył?

Napisz, poradzimy
Emotikon grin
NES, Gameboy, GBA, SNES, PSP, Atari, Amiga, ZX Spectrum, C64, cokolwiek?

Oferuję między innymi:
- GAMEBOY CLASSIC/COLOR: czyszczenie, odnowa, naprawa pionowych bad linii, montaż gniazda prosound, konserwacja przycisków, gumek, screen-protectorów, whatever
- GBA/GBA SP/GB MICRO: czyszczenie, odnowa, drobne naprawy,
- COMMODORE 64: czyszczenie, odnowa, drobne naprawy, modyfikacje (SD2IEC, montaż wyjść A/V "chinch", przycisku reset, potencjometrów)
- ATARI XL/XE - czyszczenie, odnowa, restauracja
- ZX SPECTRUM - czyszczenie, odnowa, restauracja
- WSZYSTKIE INNE SPRZĘTY (NES, SNES, SEGA itd....) - czyszczenie, odnowa, restauracja, konserwacja.

Oferuję także naprawę, czyszczenie oraz wymianę baterii w cartridge'ach (GB, GBC, GBA, SNES, NES etc...)

"Retroklinika" zaprasza!

facebook.com/RetroKlinika

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Świdnica
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
butla z dwutlenkiem  z Swidnica, zobacz zdjęcie
butla z dwutlenkiem
sprzedam nową butle z dwutlenkiem pełną 6kg,nowy zawór,legalizacja UDT 10 lat,do celów spawalniczych,akwarystycznych,spożywczych,posiada atest spożywczy cena 175 zł.