SERWIS I MONTAŻ OKIEN DRZWI ROLET ŻALUZJI 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania17/10/2017
Pragniemy zaoferować Państwu, usługi obejmujące kompleksowe naprawy i konserwacje okien. Specjalizujemy się w: - naprawie okien i drzwi z PCV z drewna oraz aluminium (wszystkich typów profili, okuć obwiedniowych), - naprawie zamków do drzwi (np. po włamaniach) itp., - naprawie rolet zewnetrznych jak i wewnetrznych dostępnych na rynku. - montażach drzwi i okien, parapetów itp. - NAPRAWA OKIEN POŁACIOWYCH WSZYSTKICH MAREK. - NAPRAWA DRZWI UCHYLNO PRZESUWNYCH WSZYSTKICH MAREK!!!!! REALIZUJEMY NIETYPOWE ZAMÓWIENIA!!!!!! Firma działa głównie na terenie dolnośląskim- WROCŁAW, OLEŚNICA, TWARDOGÓRA, WAŁBRZYCH, LEGNICA, I OKOLICE- dojazd gratis!!! (przy większych zamówieniach - cała Polska) Oferta Mając świadomość, że większość firm, w których kupowaliście okna, już nie istnieje, a wymagają one nadal regularnych przeglądów - oferujemy Państwu pogwarancyjny serwis, w ramach którego wykonujemy : konserwacje okien ; regulację i smarowanie okuć , naprawy; wymiana szyb zespolonych, naprawa po włamaniach, wymiana uszczelek, wymiana uszkodzonych okuć. montaż stolarki PCV, aluminium i drewno produkcja stolarki aluminiowej na systemach YAWAL Jesteśmy w stanie zrealizować każde możliwe zlecenie!!!!! Na Państwa życzenie rozszerzamy funkcje okien w zakresie: montaż funkcji "uchylne" do skrzydła rozwiernego , montaż stopniowanego uchyłu do skrzydła rozwierno-uchylnego montaż funkcji "ogranicznik rozwarcia" lub "ogranicznik rozwarcia" sterowany klamką montaż wentylacji montaż okuć antywłamaniowych, zamków, a także montaż moskitier, roletek i żaluzji Nasi serwisanci usuną również błędy montażu poprzednich firm. Z przyjemnością uczynimy Wasze okna bardziej przyjaznymi, funkcjonalnymi, a przede wszystkim - bezpiecznymi i prostrzymi w obsłudze. Wykonanie czynności konserwacyjnych przedłuży także ich żywotność na następne lata, bez konieczności ich wymiany . Na wykonane usługi udzielamy rocznej gwarancji. Zapraszamy do współpracy hotele, sanatoria, ośrodki wypoczynkowe, producentów okien, osoby prywatne . SERIWS 24 H Dysponujemy ekipą wykwalifikowanych, doświadczonych i stałych pracowników. Szczególną uwagę zwracamy na jakość, wysoki standard i terminowość wykonania naszych zleceń. Pozdrawiamy i zapraszamy do korzystania z naszych usług.
t.guz(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 10-2010
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
55-095 Szczodre, Polska