Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Rower wodny 2-sztuki z Bialoleka, zobacz zdjęcie
Rower wodny 2-sztuki
1 300 zł
Rower wodny używany. 3-rzy osobowy. Cena podana w ogłoszeniu dotyczy 1-nej sztuki. Przy zakupie dwóch rabat. Posiadam 2-wie sztuki. Telefon- 508 209 746
Parking Modlińska, przyczep kempingowych, Parking  z Bialoleka, zobacz zdjęcie
Parking Modlińska, przyczep kempingowych, Parking
50 zł
Parking !!! Zimowanie łodzi, przyczep kempingowych, motorówek, parking samochodowy, Duży teren ogrodzony, oświetlony, Warszawa Białołęka - Tarchomin ul. Modlińska 49 róg ul. Leszczynowej tel. 799 302 299 ceny do uzgodnienia od 50zł/mc (dot.motocykli)auta osobowe od 100zł/ mc

Ekskluzywny katamaran o napędzie elektrycznym

19 900 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Na początek Nowego Roku przygotowaliśmy dla Państwa promocyjną cenę na napędzany elektrycznie, luksusowy katamaran o nazwie Solemaran Siesta
Solemaran Siesta to zbudowany z wysokiej jakości materiałów katamaran, który posiada udogodnienia w postaci bakisty izotermicznej, drewnianych półek na drobiazgi, bakist na rzeczy osobiste i wyposażenie (cumy, kotwicę, kamizelki ratunkowe, rzutkę ratunkową, apteczkę i składane pagaje).
Pod względem konstrukcyjnym katamaran zbudowany jest z dwóch pływaków, dwóch łączników i antypoślizgowego pokładu. Całość bez użycia narzędzi można rozłożyć w ciągu 15 minut i przygotować do transportu (dach samochodu lub przyczepa).
Solemaran napędzany jest silnikiem elektrycznym, dzięki czemu można nim pływać w strefach ciszy i rezerwatach. Istnieje także możliwość montażu panelu solarnego, który w znacznym stopniu wydłuża czas pracy zestawu (zestaw działa od 6 do 8 godzin bez wspomagania panelem solarnym).
Siesta Solemaran posiada certyfikat CE oraz zaświadczenie Polskiego Rejestru Statków o stateczności oraz wyporności i pływalności.
Zapraszamy także do kontaktu wypożyczalnie sprzętu wodnego dla których przygotowaliśmy interesującą ofertę współpracy.
Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie http://www.solemaran.com/

Popularne