Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Maszyna do szycia Singer z 1883r. zabytkowa , ozdobna z Lodz, zobacz zdjęcie
Maszyna do szycia Singer z 1883r. zabytkowa , ozdobna
290 zł
Do sprzedania zabytkowa maszyna Singer z 1883r. (bez stolika), wyprodukowana w Niemczech. Sprawna, ozdobna, ręcznie malowana, do renowacji.
Kądziel . kołowrotek włokienniczy - prawdziwy z Lodz, zobacz zdjęcie
Kądziel . kołowrotek włokienniczy - prawdziwy
299 zł
Działający, odrestaurowany kołowrót do przędzenia . Po prababci. Stoi w pokoju jako ciekawostka.Dopisuję ze względu na pytanie zadawane przez wszystkich -Jest oczywiście sprawny . Koło jest napędzane nożnym pedałem . Następnie sznurkiem przedziwnie założonym ( tak było u Babci ) na krzyż jakoś tak. - napędza wrzeciono. To nie jest rekwizyt teatralny albo ozdoba .
Solidny POLSKI TELEFON z 1946r. z Lodz, zobacz zdjęcie
Solidny POLSKI TELEFON z 1946r.
350 zł
Stary metalowy POLSKI TELEFON CB z 1946r. Obudowa bez pęknięć. Telefon nie posiada tarczy numerycznej. Wnętrze telefonu kompletne. Dzwonek sprawny. Przewody w osłonie bawełnianej (elastyczne) w bardzo dobrym stanie. Wewnątrz mechanizm dzwonków z 1946r, transformator z 1951r., kondensator Miflex z 1964r., Telefon wymaga oczyszczenia i konserwacji. Stan jak na zdjęciach. Pochodzi z mojej prywa ...

Drewniana skrzynia, kufer antyk, oryginalny

170 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Potężna i masywna skrzynia kufer wykonana w całości z drewna, oryginał. Wymiary: długość 125cm. szerokość 61cm. wysokość 47.