Komoda Biedermeier / po renowacji / jesion / XIXw 

2 750 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania12/02/2019
Przedmiotem aukcji jest czteroszufladowa komoda biedermeier z lat 1840-1849. Konstrukcja mebla wykonana została z masywu sosnowego w całości fornirowana okleiną jesionową. W meblu wszystkie zamki są oryginalne i sprawne. W komplecie znajduje się klucz. Mebel został poddany gruntownej renowacji. Wykończony politurą szelakową w pół połysku. Blat mebla został dodatkowo zabezpieczony wodoodporną powłoką nałożoną dodatkowo na politurę. Konserwacja polegała na: demontażu mebla, dezynfekcji, dezynsekcji drewna, usunięciu starych powłok politury, usunięciu zarysowań na płaszczyznach (szlifowanie), nałożeniu nowych warstw politury. Firma Antykwarz jest firmą rodzinną, wszystkie meble znajdujące się w naszej ofercie zostały poddane renowacji w PRACOWNI KONSERWACJI MEBLI ZABYTKOWYCH-ANTYKWARZ istniejącej od 25 lat, przez doświadczonego konserwatora z uprawnieniami. Wymiary: szerokość - 90 cm / głębokość - 49 cm / wysokość - 85 cm Kontakt Wszelkich dodatkowych informacji udzielę Państwu telefonicznie pod numerem tel. 535 633 200 lub mailowo kontakt@antykwarz.pl Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 9 do 20. Transport Dysponujemy własnym transportem w kwocie 350 zł, kwota ta obejmuje dostarczenie mebla na terenie całego kraju. Dostawa obejmuje również wniesienie, montaż oraz regulację zakupionego mebla. Możliwy jest również odbiór osobisty.
Paweł(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 04-2017
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Bydgoszcz